Väike-Kamari küla

Liis Lemsalu järvekontsert

Väike-Kamari küla, Põltsamaa vald
20.07.2022

By |07 juuli 2022|Liis Lemsalu järvekontsert kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa Jaanipidu

Väike-Kamari küla, Põltsamaa vald
23.06.2022

SAKU ESITLEB: Põltsamaa Jaanipidu toimub 23. juunil kell 19.00 Kamari järve ääres, Wpark ́i territoriumil. Programmi algus kell 20.00 Õhtu jooksul on kavas mitmed mängud ning tegevused, kus parimad saavad auhinnatud. Jaanilõkke süütavad Jaanikad ning Jaanid, toimub traditsiooniline köietõmbamine. Jaanipeo programm on meeleolukas! Alustab Marju Länik, seejärel astub lavale AG. Jaanipeo lõpetab mees, kelle tähelend sai alguse üheksakümnendatel ansamblis Code One. Koit Toome koos ansambliga vallutab publiku südamed, sest ” Valged ööd meid ahvatlevalt kutsuvad kaasa, keegi meid ei keela koos neid mööda ju saata”. Kohal on toitlustaja, avatud on baar. PROGRAMM: 19.00 SISSEPÄÄS AVATUD 20.15 MARJU LÄNIK 21.45 JAANILÕKKE [...]

By |14 juuni 2022|Põltsamaa Jaanipidu kommenteerimine on välja lülitatud

WPargi glämping

Kui ühest päevast WPargis jääb väheks, siis nüüd saad maalilise Kamari järve ääres, põlispuude varjus ka mugavalt telkida. WPargi glampingutelgis saad kuninga kassi kombel valgete linade vahel ja päris voodis magada, seda keset imeilusat loodust.Pakume majutuseks nelja glampingutelki. Igas telgis on neli mugavat üheinimese voodit. Kokku majutame oma glampingukülas kuni 16 inimest. Glampingu hind sisaldab ka pesemisvõimalust ning sauna WPargi peamajas lahtiolekuaegadel. Ka hommikusöögiks ei pea kaugele rändama. Seda saab mugavalt osta Kohwikust W.

By |01 sept. 2021|WPargi glämping kommenteerimine on välja lülitatud

Parvsaun “Krõõt” Kamari paisjärvel

Olgu sünnipäev, jaanipäev, tahtmine niisama istuda ja ilma nautida või mistahes üritus, siis on parvsaun „Krõõt" selle jaoks parim koht. „Krõõt" asub Kesk-Eestis, Põltsamaa ligidal Kamari paisjärvel. Parvsaunal on olemas tünnisaun, leilisaun, katusetekk, kus on võimalik päevitada, WC, elekter, muusika ja ka külmkapp. Hind kokkuleppel. „Krõõda" personal on meeldiv, paindlik ja vastutulelik hea ürituse korraldamiseks ja selleks parima aja leidmisel. Pane seltskond kokku ja tule veeda meeleolukas päev meie parvsaunal!

By |17 aug. 2021|Parvsaun “Krõõt” Kamari paisjärvel kommenteerimine on välja lülitatud

Kohvik W

Asume WPark-Põltsamaa wakepargis ja pakume maitsvaid roogasid igale maitsele. Kohwiku hommikuputru pakume L-P 10.00 - 11.30. Päevapakkumised hakkavad alates 12.00 E-P Meie valikust leiad nii friikaid, burgereid, kamari kaussi ning lisaks palju muud põnevat. Samuti ei puudu menüüst saiakesed, koogid, kohvi ning kokteilid. Hooaja välistel aegadel pakume catering teenust ja ruumide rendi võimalust koos saunaga.

By |08 juuni 2021|Kohvik W kommenteerimine on välja lülitatud

Aktiivne perepuhkus Jõgevamaal

Tule koos perega avastama Jõgevamaad! Ees on ootamas mitu päeva seiklusi ning põnevat puhkust. Pane proovile oma kehalised võimed nii õhus, maal, kui vees. Sinu pere ootavad närvekõditavalt põnevad Põltsamaa WPark , Kalevipoja Seikluspark  ja Toretalu . Meie suurepärastes muuseumites, saate ülevaate eeposest "Kalevipoeg", tuletada meelde "Kevade" rajad, õppida tundma Peipsiäärsete vanausuliste kombeid ning saate teada, kus valmis kosmonautide tuubitoit. Looduse nautimiseks ja matkamiseks ootavad sind Endla Looduskaitseala ja Kassinurme linnus. Jälgige muuseumite ja objektide lahtiolekute aegu!

By |06 mai 2021|Aktiivne perepuhkus Jõgevamaal kommenteerimine on välja lülitatud

Kamari järve puhkeala

Kamari paisjärve puhkeala on saanud suvitajate seas populaarseks puhkepaigaks! Tule naudi kaunist vaadet järvele ja selle saarikutele! Puhkealal on liivarand, rannajalgpalli- ja -võrkpalliväljak, tasuta madalseiklusrada, pingid ja tualett. Puhkala kõrvale jääb veelauakeskus Wpark - Põltsamaa Weikpark. Tule veeda tegus päev puhates ja veemõnusid nautides!

By |08 juuni 2020|Kamari järve puhkeala kommenteerimine on välja lülitatud

WPark Põltsamaa

WPark asub Põltsamaa vallas Kamari järvel. Kogupere vabaajakeskus, Eesti esimene täismõõdus veelaua ringkaablipark (Wakepark) koos 2.0 süsteemi, veepealse kummilinnaku, moodsa administratiivhoone, mõnusa kohviku, pallimänguplatside (rannajalka, võrkpall, rannatennis), madalseiklusraja, neljakohaliste glamping telkide ja kõige muu vajalikuga asub kõigest 5 min kõrvalepõike kaugusel Tallinn-Tartu maanteest. Tule vaata järele!

By |08 juuni 2020|WPark Põltsamaa kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top