Üritused

Jõgevatreff

Palamuse tee 4, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
29.07.2021

Mootorratturite kokkutulek aastast 1992. Bändid/DJ igal õhtul, võistlused, auhinnad, neljapäeval ja reedel ekskursioonid. Laagris: ujumisrannaga järv, laevasõidud Kuremaa järvel, õlle ja toidutelgid, baarid ja palju muud. Lisaks mootorratturite paraad Palamusele.

By |12 juuni 2020|Jõgevatreff kommenteerimine on välja lülitatud

Etendus “Sipsik”, Kuressaare Teater

Nelgi tee 1, Viimsi alevik, Viimsi vald
27.09.2019

Sipsikut teavad kõik. Aga ometi tundub vahel nii, et selles kiires maailmas, kus lastelgi juba aega kipub väheks jääma, sest tegema peab ju nii palju, on Sipsik sagedasti ära kaduma kippunud. Kuhu me oma mängud kaotame? Kes või mis suudavad Sipsikut asendada? See on lugu mängust, mängulustist ja sellest, et see kunagi kuskile mingi staatilise ekraanivirvenduse varju ei kaoks. Sipsik on kangelane! Osades Merilin Kirbits, Tanel Ting, Jürgen Gansen. Sihtgrupp lapsed alates 4. eluaastast. Etenduse pikkus 40 minutit. Esietendus 7. detsember 2018.

By |15 jaan. 2021|Etendus “Sipsik”, Kuressaare Teater kommenteerimine on välja lülitatud

Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat

Köstri allee 4, Palamuse alevik, Palamuse vald
18.09.2021

Traditsiooniline Paunvere Laat pakub kõike alates toidust ja taimedest kuni käsitöö ja riieteni välja. Mitmel laval on kultuuriprogramm, toimub grillimisvõistlus, loomade väljanäitusi ning lastele erinevaid tegevusi. Nunnunäitusel valitakse välja omanäolisemad/suurimad aiasaadused ning kõigi kostümeeritud laadaliste vahel jagatakse välja auhindu. Huvilistel võimalus nautida Palamuse ja Vooremaa vaateid kopteriaknast. * Avatud Palamuse O.Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Palamuse kirik, Palamuse apteek, Palamuse Vesiveski ja Jõgevamaa Turismiinfokeskus.

By |15 juuni 2020|Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat kommenteerimine on välja lülitatud

Etendus “Röövsaak”, Kuressaare Teater

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
10.11.2020

Briti musta komöödia pärl. Traagiliselt hukkunud noore näitekirjaniku Joe Ortoni (1933 - 1967) kuulsaim näidend. Matused ja pangarööv.  Näidend on kriminaalromaanide hoogne paroodia ja mustast huumorist kubisev farss, mis annab teravaid hoope tolleaegse ühiskonna õigussüsteemi, valitseva religioonikorralduse ja politseitöö kohta, jätmata pilamata ka surma ja matustega seonduvat. Lavastaja: Peeter Tammearu (Endla Teater) Kunstnik: Martin MiksonOsades: Raivo Trass (külalisena), Triinu Meriste (Ugala Teater), Markus Habakukk, Jürgen Gansen, Raivo Rüütel (külalisena), Ahto Matt Kestvus 2 tundi.

By |15 jaan. 2021|Etendus “Röövsaak”, Kuressaare Teater kommenteerimine on välja lülitatud

Küüslaugu Festival

Lossi tänav, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
20.08.2021

13. Küüslaugu Festival toimub sel aastal taas Kuremaal, Jõgeva maakonnas. Laadal müüakse eestimaist käsitööd ja toitu. Kindlasti ei puudu erinevates variatsioonides küüslaugu temaatilist kaupa. Samuti saadab päeva tihe kultuuriprogramm ning õpitoad. Tegemist peaks jaguma nii väiksele kui suurele, nii emale kui isale, nii vanaema kui vanaisale! Festivalil esinevad mitmed tuntud Eesti artistid.

By |15 juuni 2020|Küüslaugu Festival kommenteerimine on välja lülitatud

Mõisaromantika. Helisev Salzburg

Tartu mnt 1, Puurmani alevik, Põltsamaa vald
12.02.2021

HELISEV SALZBURG Mis on ühist viini klassikal ja viini klassikalisel operetil, kui Viin välja arvata? Kumb on kuulsam, Mozart vôi Julie Andrews? Mis on see fenomen, mis on meelitnud Salzburgi linna varasemalt igal aastal pea 30 miljonit turisti? Mitmekülgsed muusikud Katrin Lehismets ja Peeter Kaljumäe kutsuvad muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma. SõbrapäevakontserdidMõisaromantikaR, 12.02.2021 kell 19.00 Puurmani loss, JõgevamaaL, 13.02.2021 kell 18.00 Pootsi veinimõis, Pärnumaa  „HELISEV SALZBURG“ Esinejad:KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE Laul, klaver, tants,  jutustatud lood Kava: Mozart, Lehar, Benatzky,  Rodgersi „Helisev muusika“ jpm.Muusika, mille poolest Salzburg nii kuulus on. Õhtu täis imelist muusikat, Salzburgis [...]

By |16 jaan. 2021|Mõisaromantika. Helisev Salzburg kommenteerimine on välja lülitatud

Pajusi Mudajooks

Pajusi küla, Põltsamaa vald
10.07.2021

Pajusi Mudajooks on rahvaspordiüritus, kus osavõtjaid ootab ees märgistatud rada täis erinevaid takistusi (looduslikud kui ka tehislikud), mida tuleb ületada nii ronides, roomates, joostes, ujudes kui ka aeglaselt kõndides. Rada kulgeb mööda Põltsamaa jõe kallast ja karjamaid. Start Pajusi Külamaja lähedusest. Finiš Külamaja taga.

By |15 juuni 2020|Pajusi Mudajooks kommenteerimine on välja lülitatud

Peipsi Jääpidu

Pihkva tänav, Mustvee linn, Mustvee vald
30.01.2021

Avame Peipsi järve talvise terviseraja! Rada on võimalik läbida suuskadel, uiskudel, soomekelguga, kepikõndi tehes või muud moodi. Kõigil terviseraja läbinutel võimalus osaleda loosis, loosis osalemiseks pilet 1.- Esmakordselt Piriliuksi MM. Lastele kelguga pikima liu võistlus. Tünnilaua suusatamisvõistlus. Sooja hoiavad sees Maiu kuumad tantsusammud. Üllatusesinejad ja tuleshow! Tule veeda tore päev koos pere või sõpruskonnaga Peipsil!

By |20 jaan. 2021|Peipsi Jääpidu kommenteerimine on välja lülitatud

Peipsi Toidu Tänav 175 km

Mustvee linn, Mustvee vald
21.08.2021

„III Peipsi Toidu Tänav 175 km“ toimub 22.-23.08 Vasknarvast Saaboldani ning selle raames avatakse 175 km ulatuses pop-up restorane, mis pakuvad roogasid, jooke Peipsimaa puhtast toorainest, nii uuemas kui ka vanemas võtmes. On nii kohalike kogukondade restorane kui ka külalisrestorane üle Eesti, kes panevad oma ideed lauale kohaliku tooraine osas. Peipsi Toit on kõik see, mida piirkonnas kasvatatakse, mida annavad järv, metsad, põllud, rabad, sood. Mitmekülgne, erinevaid kultuure kaasav, traditsiooniline ja samas ka uus. Peamiseks väärtuseks siinsed inimesed, kes vääristoidu lauale toovad        

By |15 juuni 2020|Peipsi Toidu Tänav 175 km kommenteerimine on välja lülitatud

Rääbisefestival

Sõpruse tänav, Tiheda küla, Mustvee vald
18.07.2021

Teine "Rääbisefestival" toimub Kasepää tänavkülas 18.juulil. Au sees ja päeva kangelane on rääbis, tuge pakuvad teised Peipsi kalad ja kohalikud maitsed. On toidupakkujad, kalamüüjad, põnevad käsitööveinid ja -õlu, Peipsi Toit võrgustiku liikmed kõige paremaga, Kääpa OTT väiketootjad, Jõgevamaa maitsed ja toidutootjad ning mõned külalised kaugemalt. Päeva jooksul toimuvad erinevad õpitoad rääbisest- maitseid nii Eesti tegijate kui ka professionaalsete kokkade käe läbi. Lastele kalapüügi õpe Lõuna-Eesti Kalastusklubi juhendamisel ning põnevaid tegevusi kalade maailmast Tartu Loodusmajaga. 

By |15 juuni 2020|Rääbisefestival kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top