Üritused

Jõgevatreff

Palamuse tee 4, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
29.07.2021

Mootorratturite kokkutulek aastast 1992. Bändid/DJ igal õhtul, võistlused, auhinnad, neljapäeval ja reedel ekskursioonid. Laagris: ujumisrannaga järv, laevasõidud Kuremaa järvel, õlle ja toidutelgid, baarid ja palju muud. Lisaks mootorratturite paraad Palamusele.

By |12 juuni 2020|Jõgevatreff kommenteerimine on välja lülitatud

Jakobsoni Talupäev Vaiatu pargis

Vaiatu küla, Jõgeva vald
16.05.2021

Traditsiooniline kevadlaat Vaiatu pargis, kus kaubeldakse kohaliku toidu, käsitöö ja taimedega. Päeva saadab ka lustakas kultuuriprogramm.

By |29 jaan. 2021|Jakobsoni Talupäev Vaiatu pargis kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa kohvikute päev

Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
14.08.2021

14.augustil avavad mitmed kodukohvikud Põltsamaal oma uksed, et pakkuda külalistele maitsvat toitu ja suurepärast meelelahutust. Kohvikud asuvad paljudes koduaedades, erinevate asutuste õuedel ning tänavate ääres. Pakutakse nii soolast, kui magusat, küll haput, kui kanget. Kindlasti leiab igaüks endale miskit sobivat ja meeltmööda. Esinevad paljud lauljad, pillimängijad ning lihtsalt sõnameistrid.

By |20 apr. 2021|Põltsamaa kohvikute päev kommenteerimine on välja lülitatud

Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat

Köstri allee 4, Palamuse alevik, Palamuse vald
18.09.2021

Traditsiooniline Paunvere Laat pakub kõike alates toidust ja taimedest kuni käsitöö ja riieteni välja. Mitmel laval on kultuuriprogramm, toimub grillimisvõistlus, loomade väljanäitusi ning lastele erinevaid tegevusi. Nunnunäitusel valitakse välja omanäolisemad/suurimad aiasaadused ning kõigi kostümeeritud laadaliste vahel jagatakse välja auhindu. Huvilistel võimalus nautida Palamuse ja Vooremaa vaateid kopteriaknast. * Avatud Palamuse O.Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Palamuse kirik, Palamuse apteek, Palamuse Vesiveski ja Jõgevamaa Turismiinfokeskus.

By |15 juuni 2020|Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat kommenteerimine on välja lülitatud

Kontsert “Unustamatu Mister X – Georg Ots”

Tallinna tänav 5, Viljandi
28.07.2021

Georg Ots - üks suurimaid legende meie rahva kultuuri- ja muusikaloos, miljonite lemmik ning palavalt armastatud ooperi-, opereti ja estraadilaulja. Samal ajal suur, tundlik kunstnik ja geniaalselt laulev näitleja. Ühtaegu nii soe ja oma. Teisalt jälle salapärane ning sama tabamatu nagu ka tema üks kuulsamaid rolle – Mister X. Isegi nüüd, 46 aastat pärast lahkumist, pole tema täht tuhmunud, vaid elab edasi sadades lauludes ja aariates, kümnetel helikandjatel. Kontserdil  “Unustamatu Mister X” meenutab mitte vähem palavalt armastatud lava legend, näitleja ja tuntud operetitäht Katrin Karisma. Tema meenutused seovad Georgi kuulsamad laulud ja aariad meie noorema põlvkonna säravate näitlevate ja lauljate Hanna-Liina Võsa, Lauri Liivi ning Rahvusooperi Estonia [...]

By |13 veebr. 2021|Kontsert “Unustamatu Mister X – Georg Ots” kommenteerimine on välja lülitatud

Suvelavastus “Kuldõun puukausis” Torma ringtallis

Pargi tänav, Torma alevik, Jõgeva vald
25.07.2021

Saksamaalt pärit Eisen tegutses Torma ja Lohusuu pastorina aastail 1745-1775. Eisen murrab ettekujutuse kirikuõpetajast kui vaiksest, tagasihoidlikust mehest, kes tegeleb vaid hingeharimisega ning maistesse asjadesse liialt ei sekku. Eisen oli nii majandusmees kui filosoof, kes püüdis oma ideid Torma rahva seas juurutada. Suuresti tema eestvõttel rajati ka Torma kivikirik.  Lavastus veab võrdlusmärgi mitte niivõrd Eiseni eluloolistele seikadele, vaid selle 250. aasta taguse aja ja tänapäeva vahele.  

By |20 apr. 2021|Suvelavastus “Kuldõun puukausis” Torma ringtallis kommenteerimine on välja lülitatud

Küüslaugu Festival

Lossi tänav, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
20.08.2021

13. Küüslaugu Festival toimub sel aastal taas Kuremaal, Jõgeva maakonnas. Laadal müüakse eestimaist käsitööd ja toitu. Kindlasti ei puudu erinevates variatsioonides küüslaugu temaatilist kaupa. Samuti saadab päeva tihe kultuuriprogramm ning õpitoad. Tegemist peaks jaguma nii väiksele kui suurele, nii emale kui isale, nii vanaema kui vanaisale! Festivalil esinevad mitmed tuntud Eesti artistid.

By |15 juuni 2020|Küüslaugu Festival kommenteerimine on välja lülitatud

Kontsert “Kolm meest, naine ja 90ndad”

Tõnismägi 2, Kesklinna linnaosa, Tallinn
16.06.2021

"Kolm meest ja naine" ehk et Märt Avandi, Lauri Liiv, Johan Randvere ja Nele-Liis Vaiksoo tulevad taas, et tuua teieni enda tutikas kontsert. Sõna “tutikas” sobib uut kava kirjeldama ideaalselt, sest et seda kasutati palju 1990ndatel. Peamiselt küll asjade kontekstis. Kuid mis see kontserdki lõppeks muud on kui üks suur, hea asi. Käega katsuda küll ei saa, kuid erinevatele meeltele teeb pai. Erinevad meeled said puudutatud ja lahutatud juba sama seltskonna eelmise, esimese ja väga publikumenuka ühise kavaga - "3 meest, naine ja kontsert". Ning kuna omavaheline olemine laval, aga ka selle taga, sai tookord nii mõnus, siis otsustatigi, et tuleb [...]

By |25 veebr. 2021|Kontsert “Kolm meest, naine ja 90ndad” kommenteerimine on välja lülitatud

Pajusi Mudajooks

Pajusi küla, Põltsamaa vald
10.07.2021

Pajusi Mudajooks on rahvaspordiüritus, kus osavõtjaid ootab ees märgistatud rada täis erinevaid takistusi (looduslikud kui ka tehislikud), mida tuleb ületada nii ronides, roomates, joostes, ujudes kui ka aeglaselt kõndides. Rada kulgeb mööda Põltsamaa jõe kallast ja karjamaid. Start Pajusi Külamaja lähedusest. Finiš Külamaja taga.

By |15 juuni 2020|Pajusi Mudajooks kommenteerimine on välja lülitatud

Praegu pole aeg armastamiseks

Tartu mnt 1, Puurmani alevik, Põltsamaa vald
24.07.2021

Mida teha, kui ettekuulutaja, kes pole veel kunagi eksinud, on teatanud, et sinu naise juurde tuleb täna öösel mees? Aga sinul on nagu kiuste vaja sõtta minna! Vägagi keeruline olukord. Lavastaja: Damir Salimsjanov (Udmurtia) Kunstnik: Ervin Õunapuu Muusikaline kujundaja: Ardo Ran Varres Valguskunstnik: Priidu Adlas Etenduse juht: Tuuli Raadik Näitlejad: Kristo Viiding, Mari Liis Lill või Ingrid Margus, Martin Kõiv, Ott Kartau (kõik vabakutselised) Harriet Toompere (Draamateater), Tõnn Lamp (Tallinna Linnateater) Lavastus nomineeriti 2018. aasta Eesti teatriauhindadele parima lavastuse, parima meespeaosatäitja ja parima naispeaosatäitja kategoorias, Harriet Toompere sai parima naiskõrvalosatäitja laureaadiks. 

By |02 märts 2021|Praegu pole aeg armastamiseks kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top