Üritused

Jõgevatreff

Palamuse tee 4, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
29.07.2021

Mootorratturite kokkutulek aastast 1992. Bändid/DJ igal õhtul, võistlused, auhinnad, neljapäeval ja reedel ekskursioonid. Laagris: ujumisrannaga järv, laevasõidud Kuremaa järvel, õlle ja toidutelgid, baarid ja palju muud. Lisaks mootorratturite paraad Palamusele.

By |12 juuni 2020|Jõgevatreff kommenteerimine on välja lülitatud

Jõuluturg Kuremaa lossis

Lossi tänav, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
13.12.2020

Kuremaa loss täitub detsembrikuu teisel pühapäeval kauplejatega. Kohale tulevad käsitöömeistrid, toidutootjad, mesinikud ja pagarid, et pakkuda inimestele parimaid maitseid ja ilusaimat käsitööd.  Tule sinagi ja leia endale ning ka jõuluvana kingikotti panemiseks ühtteist! Lossi teise korruse saalis kell 12.00 koguperefilm " Muumid ja talvine imedemaa".

By |27 okt. 2020|Jõuluturg Kuremaa lossis kommenteerimine on välja lülitatud

Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat

Köstri allee 4, Palamuse alevik, Palamuse vald
18.09.2021

Traditsiooniline Paunvere Laat pakub kõike alates toidust ja taimedest kuni käsitöö ja riieteni välja. Mitmel laval on kultuuriprogramm, toimub grillimisvõistlus, loomade väljanäitusi ning lastele erinevaid tegevusi. Nunnunäitusel valitakse välja omanäolisemad/suurimad aiasaadused ning kõigi kostümeeritud laadaliste vahel jagatakse välja auhindu. Huvilistel võimalus nautida Palamuse ja Vooremaa vaateid kopteriaknast. * Avatud Palamuse O.Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Palamuse kirik, Palamuse apteek, Palamuse Vesiveski ja Jõgevamaa Turismiinfokeskus.

By |15 juuni 2020|Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat kommenteerimine on välja lülitatud

Jõulu ÖöBazaar

Pargi tänav, Torma alevik, Jõgeva vald
19.12.2020

Torma Mõisakompleksis toimub esimest korda Jõulu ÖöBazaar. Kohapeal võimalik osta käsitööd, toitu ning muud põnevat kaupa, mida saab pista jõuluvana kingikotti või lihtsalt endale meeleheaks. Palju põnevaid pakkumisi ning mõnus sume jõulumeeleolu!

By |27 okt. 2020|Jõulu ÖöBazaar kommenteerimine on välja lülitatud

Küüslaugu Festival

Lossi tänav, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
20.08.2021

13. Küüslaugu Festival toimub sel aastal taas Kuremaal, Jõgeva maakonnas. Laadal müüakse eestimaist käsitööd ja toitu. Kindlasti ei puudu erinevates variatsioonides küüslaugu temaatilist kaupa. Samuti saadab päeva tihe kultuuriprogramm ning õpitoad. Tegemist peaks jaguma nii väiksele kui suurele, nii emale kui isale, nii vanaema kui vanaisale! Festivalil esinevad mitmed tuntud Eesti artistid.

By |15 juuni 2020|Küüslaugu Festival kommenteerimine on välja lülitatud

Kontsert “Jõuluks koju”

Võidu tänav 9, Avinurme alevik, Mustvee vald
06.12.2020

2.advendi imeline kontsert Avinurme Kultuurikeskuses, kus esinevad Dagmar Oja, Kaire Vilgats koos Raivo Tafenau bändiga. Ettekandele tulevad klassikalised jõululaulud.

By |28 okt. 2020|Kontsert “Jõuluks koju” kommenteerimine on välja lülitatud

Pajusi Mudajooks

Pajusi küla, Põltsamaa vald
10.07.2021

Pajusi Mudajooks on rahvaspordiüritus, kus osavõtjaid ootab ees märgistatud rada täis erinevaid takistusi (looduslikud kui ka tehislikud), mida tuleb ületada nii ronides, roomates, joostes, ujudes kui ka aeglaselt kõndides. Rada kulgeb mööda Põltsamaa jõe kallast ja karjamaid. Start Pajusi Külamaja lähedusest. Finiš Külamaja taga.

By |15 juuni 2020|Pajusi Mudajooks kommenteerimine on välja lülitatud

Mustvee Jõululaat

Tartu tänav, Mustvee linn, Mustvee vald
12.12.2020

Mustvee jõululaat toimub nii kultuurikeskuses sees, kui ka õuealal. Laadal müüakse nii käsitööd, kui toitu, kui muid põnevaid tooteid, mida saab pista jõuluvana kingikotti. Lastele ponisõidud ja batuut. Avatud "Vah OÜ" Jõulugrill. Tule koos perega ja veeda põnev jõulueelne talvepäev Mustvees!

By |28 okt. 2020|Mustvee Jõululaat kommenteerimine on välja lülitatud

Peipsi Toidu Tänav 175 km

Mustvee linn, Mustvee vald
21.08.2021

„III Peipsi Toidu Tänav 175 km“ toimub 22.-23.08 Vasknarvast Saaboldani ning selle raames avatakse 175 km ulatuses pop-up restorane, mis pakuvad roogasid, jooke Peipsimaa puhtast toorainest, nii uuemas kui ka vanemas võtmes. On nii kohalike kogukondade restorane kui ka külalisrestorane üle Eesti, kes panevad oma ideed lauale kohaliku tooraine osas. Peipsi Toit on kõik see, mida piirkonnas kasvatatakse, mida annavad järv, metsad, põllud, rabad, sood. Mitmekülgne, erinevaid kultuure kaasav, traditsiooniline ja samas ka uus. Peamiseks väärtuseks siinsed inimesed, kes vääristoidu lauale toovad        

By |15 juuni 2020|Peipsi Toidu Tänav 175 km kommenteerimine on välja lülitatud

Siili Jõulumaa

Kääpa küla, Mustvee vald
30.11.2020

Kalevipoja Koda kutsub kõiki lapsi Siili Jõulumaale. Kas teadsid: * kuidas siil endale kasuka sai? * kuidas villa kraasida? * mida siil talvel teeb? * mida põnevat talvel metsas teha saab? * kuidas saab kuuskede vahel teed keeta? * kuidas kaunistada siili piparkooke? Etteregistreerimine tel. 528 9500

By |29 okt. 2020|Siili Jõulumaa kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top