Kui ühest päevast WPargis jääb väheks, siis nüüd saad maalilise Kamari järve ääres, põlispuude varjus ka mugavalt telkida. WPargi glampingutelgis saad kuninga kassi kombel valgete linade vahel ja päris voodis magada, seda keset imeilusat loodust.Pakume majutuseks nelja glampingutelki. Igas telgis on neli mugavat üheinimese voodit. Kokku majutame oma glampingukülas kuni 16 inimest.
Glampingu hind sisaldab ka pesemisvõimalust ning sauna WPargi peamajas lahtiolekuaegadel. Ka hommikusöögiks ei pea kaugele rändama. Seda saab mugavalt osta Kohwikust W.

Kontakt

Mobiil +372 56222304
E-mail info@wpark.ee
Facebook https://www.facebook.com/wpark.ee
Asukoht Väike-Kamari küla, Põltsamaa vald

Omadused

Avalik, Baar/kohvik, Booking.com, Ekskursioonibussiga, Elamusmajutus, Haagissuvila elektritoide, Jalgrattarent, Juurdepääsutee kõvakattega, Laste mänguväljak, Lemmikloomad lubatud, Ligipääs ratastooliga, Lõkkekoht, Luban kasutajatel tellimust esitada, Majade arv kokku, Majutus, Näita jagamise riba, Parkimine tasuta, Puhkeala/piknikuplats, Puhkeküla, karavanid, Saun, Siin on turvaline, Sõiduautoga, Spordiväljak, Spordivarustuse rent, Supluskoht, Tegevused lastele, Telkimisala, Üldkasutatav WC, Väliterrass, Viidastatud või tähistatud, Voodikohad, Voodikohtade arv kõrghooajal, Voodipesu, WC

Asukoht