Kalevipoja muuseum asub Jõgevamaal Mustvee vallas Kääpa külas. Muuseum on oma nime saanud Kalevipoja järgi just sellepärast, et Kääpa jões asub Kalevipoja mõõk, selle ümbruses puhkepaigad, kivid, allikad, sood, künnivaod, hobuse jäljed jne.
Kalevipoja muuseumis on võimalik saada hea ülevaade Eesti eeposest. Kes soovib, saab kuulata ära terve eepose või istuda Lennukis ja vaadata lühifilmi, kus droonivõtted ilusatest Eesti paikadest vahelduvad joonisfilmiga. Kui oled julge, saad virtuaalreaalsuse ruumis kehastuda ise Kalevipojaks ja võidelda põrgus Sarviktaadi ja tema käsilastega jne jne.

Kontakt

Telefon +372 58866805
Mobiil +372 5289500
E-mail annika@kalevipojakoda.ee
Facebook https://www.facebook.com/Kalevipojamuuseum/
Asukoht Kääpa küla, Mustvee vald

Omadused

Ainult sularaha, Avalik, Buss, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Infopunkt, Infotahvlid, Inglise keel, Juurdepääsutee kõvakattega, Külastuskeskus, Kultuur ja ajalugu, Laste ekspositsioon, Lift, Ligipääs ratastooliga, Luban kasutajatel tellimust esitada, Muuseumid ja galeriid, Näita objekti infokioski avalehel, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Puhkeala/piknikuplats, Seminar, Seminariruum, Sobib lastele, Sõiduautoga, Suveniirid, Tegevused lastele, Töötoad, Ühistranspordiga, Vene keel, Viidastatud või tähistatud, WC

Asukoht