Kalevipoja muuseum esindab ühte Lõuna-Eesti 21st avastamisväärt paigast, mis on tähistatud National Geographicu kollase aknaga.
Muuseum on oma nime saanud Eesti eepose Kalevipoeg järgi, sest Kääpa jões asub Kalevipoja mõõk, selle ümbruses puhkepaigad, kivid, allikad, sood, künnivaod.
Muuseumis saab ülevaate Eesti eeposest. Kes soovib, saab kuulata ära terve eepose või istuda “Lennukis” ja vaadata lühifilmi, kus droonivõtted ilusatest Eesti paikadest vahelduvad joonisfilmiga. Kui oled julge, saad virtuaalreaalsuse ruumis kehastuda Kalevipojaks ja võidelda põrgus Sarviktaadi ja tema käsilastega.

Kontakt

Telefon +372 58866805
Mobiil +372 5289500
E-mail annika@kalevipojakoda.ee
Facebook https://www.facebook.com/Kalevipojamuuseum/
Asukoht Kääpa küla, Mustvee vald

Omadused

Ainult sularaha, Avalik, Buss, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Infopunkt, Infotahvlid, Inglise keel, Juurdepääsutee kõvakattega, Külastuskeskus, Kultuur ja ajalugu, Laste ekspositsioon, Lift, Luban kasutajatel tellimust esitada, Muuseumid ja galeriid, Näita objekti infokioski avalehel, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Puhkeala/piknikuplats, Seminar, Seminariruum, Sobib lastele, Sõiduautoga, Suveniirid, Tegevused lastele, Töötoad, Ühistranspordiga, Vene keel, Viidastatud või tähistatud

Asukoht