Võru

Poliitkomöödia ”Pidu Riigikogus”

Liiva tn 14, Võru
25.04.2024

 “PIDU RIIGIKOGUS” on humoorikas, ironiseeriv ja groteskne vaade Riigikogus toimuvale “peole”, millest tahavad osa võtta ka kolm täiesti tavalist meest: kulturnik, põllumees ja õpetaja. Milliseid seaduseid võtaksid need täiesti lihtsad Eesti inimesed vastu ja kas võimuni jõudes ähvardab selle pähehakkamise oht? Üha enam me kuuleme rahvasuust küsimust, mis “pidu” see seal Riigikogus toimub. Ka Riigikogu liikmed ise räägivad, et see pidu, mida me oleme siin pidanud, on nüüd läbi. Millist pidu on peetud ja kas see ikka on läbi?  

By |02 veebr. 2024|Poliitkomöödia ”Pidu Riigikogus” kommenteerimine on välja lülitatud

Pehk ja Avandi ”Laule ja muinasjutte”

Liiva tn 14, Võru
13.11.2023

Jaan ja Märt pole tükk aega koos kontserte andnud.Nad tahavad seda viga parandada, tulles publiku ette uhiuue kavaga, mis keskendub seekord muinasjuttudele. Jaani laulud ja luuletused on kõigile teada ja tuntud. Aga Jaani kirjutatud muinasjutud mitte nii väga...  Ka see viga tuleb parandada, sest need on lihtsalt suurepärased ja Märt loeb valiku neist talle omase andekusega kontserdil ette. Ka laulud, mis kõlavad, on moel või teisel seotud muinasjuttudega. Kontsert saab olema maitsekas ja vaimukas, nii et võite tulla küll.

By |11 okt. 2023|Pehk ja Avandi ”Laule ja muinasjutte” kommenteerimine on välja lülitatud

MAREK SADAM ja PAUL NEITSOV – Pühadekontserdid ”Mõnus ja soe”

Liiva tänav 13, Võru
26.12.2021

Marek Sadam ja Paul Neitsov - pühadekontserdid "Mõnus ja soe” Kaks erakordset ja veidi eripalgelist muusikut asuvad talvisele teele. Paul Neitsov kitarril ja Marek Sadam lauldes. Esitatakse imelisi pühadelaule, aga ei keelata ka kerget muiet elu üle. Need on soojusest ja kodusest headusest pakatavad õhtud. Laval kaks nägu, kes on näinud nii palju erinevaid pühi, et mitmekihiline elamus on tagatud. Esitatakse nii Kukerpillide, Justamendi, Leila Milleri, Heino Seljamaa kui eneste laule. Ikka omas mõnusas serveeringus. Tegu on esmakordse jõulukontsertide sarjaga ja kohtumisega laval. On pühade ja kinkimiste aeg! Kontserdid toimuvad: 19. detsember kell 19.00 Tallinn, Kaja Kultuurikeskus 21. detsember kell [...]

By |12 nov. 2021|MAREK SADAM ja PAUL NEITSOV – Pühadekontserdid ”Mõnus ja soe” kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top