Türi vald

Tsirkus Europa ”Tõeline Tsirkus!”

Jaama tn 8, Türi linn, Türi vald
21.05.2024

Tsirkus "Europa" on klassikaline tsirkus, mis kannab endas parimaid Euroopa tsirkusetraditsioone vaatamata sellele, et artiste on kogu maailmast. Lõbusad klounid, salapärane mustkunst, hulljulge akrobaatika, osavad zonglöörid, vallatud koerad ja lasershow.  Sobib vaatamiseks ja kaasa elamiseks igas vanuses tsirkusesõpradele.

By |18 mai 2024|Tsirkus Europa ”Tõeline Tsirkus!” kommenteerimine on välja lülitatud

Helisev Salzburg

Mõisa tee 5, Kirna küla, Türi vald
08.07.2021

HELISEV SALZBURG  Muusikaline jalutuskäik läbi särava Salzburgi koos humoorikate lugude, laulude ja üllatustega. Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE kutsuvad teid muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma. Igaüks, kes on kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, unistajad ja lugematul hulgal turiste. Kontsert-show „Helisev Salzburg“ pakub valikut sellest fastsinatsioonist väljakasvanud heliloomingust.  Esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt. Kuid ka mitmed operetiheliloojad on elanud ja töötanud Salzburgis ja selle lähistel, nagu näiteks Franz Lehar [...]

By |10 juuni 2021|Helisev Salzburg kommenteerimine on välja lülitatud

Seiklustuur Kesk-Eestis

Soovid oma puhkusel kogeda närvikõdi ja põnevaid tegevusi õues? Siis on Kesk-Eesti vahvad atraktsioonid just Sinu jaoks! Adrenaliinist pakatav Türi Elamuspark üllatab 5 rajaga, tünnisõidu ja vaatetorniga. Seiklusi vee peal pakub aga Põltsamaa WPark, kus saab sõita nii lauaga kui panna end proovile kummilinnas. Maagilisele Soomaale avab värava Tipu Looduskool - siin saad tutvuda loomaperega ning nautida loodust matkarajal (3 km). Võta kaasa pere või sõbrad ning tule seiklema! Tuur on mõeldud omal käel reisimiseks. Jälgi objektide lahtiolekuaegu ja hinnakirju kodulehtedelt.

By |26 veebr. 2021|Seiklustuur Kesk-Eestis kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top