Rakvere

Rakvere Teatri lavastus “Oi, Johnny”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
04.02.2023

Autor Ray Cooney  Lavastaja Peeter Raudsepp Kunstnik Yana Khanikova Osades Margus Grosnõi või Rainer Elhi, Ülle Lichtfeldt, Anneli Rahkema, Eduard Salmistu, Madis Mäeorg, Märten Matsu, Tarmo Tagamets (külalisena) Lugu sellest, kuidas tavalisest taksojuhist saab seksiurka pidaja, vähemalt teda ümbritsevate inimeste arust. Kahes teineteisega äravahetamiseni sarnases korteris rullub ühe tavalise mehe kahenaisepidamise lugu ja väikeste hädavalede mõjul läheb  lahti tõeline naljaralli.Selle loo kangelaseks saab  armastus, mis sisaldab kõiki vikerkaarevärve.Alla 14-aastastele mittesoovitatav.

By |30 nov. 2022|Rakvere Teatri lavastus “Oi, Johnny” kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus “Nipernaaditalv”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
07.12.2022

August Gailiti põhjal Lavastaja Urmas Lennuk Kunstnik Kristjan Suits (Tallinna Linnateater) Osades Hannes Kaljujärv (Vanemuine), Madis Mäeorg, Liisa Aibel, Natali Väli, Silja Miks ja Helgi Annast Kogu maa on kaetud valge lumega ja meri ei uhu rannale enam ainsatki pärli. Toomas on vana ja nipernaadisuvi saab läbi, aga ometi on ta olnud. Sumedaid öid, armastust, unistusi ja õnne ei kustuta me meeltest ükski talv.  Naised on Nipernaadit oodanud. Mees tulebki, et küsida – kas kõik see, mida ta lahkelt kinkis, muutis nende maailma rikkamaks või paiskas nad pettumuse paekaldale?

By |30 nov. 2022|Rakvere Teatri lavastus “Nipernaaditalv” kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus “Onu Vanja”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
15.10.2022

Lavastaja Eili Neuhaus Kunstnik Irina Marjapu Osades Ülle Lichtfeldt, Jaune Kimmel, Helgi Annast, Laura Baumverk (külalisena), Hannes Kaljujärv (Vanemuine), Velvo Väli, Toomas Suuman, Tarmo Tagamets (külalisena). Meil kõigil on oma onu Vanja. Mees, kes elab kellegi teise elu. Mees, kes teeb tööd .  Mees, kes vaatab, kuidas elu temast mööda triivib. Kuni ükskord saab temagi mõõt täis. Tegevus toimub metsade keskel maamõisas, mida võtab vaevaks külastada haritud professor oma glamuurse noore naisega. Nende tulek pöörab pea peale mitte ainult mõisaelanike senise elukorralduse, vaid ka nende hinged.

By |24 aug. 2022|Rakvere Teatri lavastus “Onu Vanja” kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus “Algus”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
17.02.2023

Autor David Eldridge Lavastaja Tiina Mälberg Kunstnik Liina Tepand Osades Silja Miks ja Andres Mähar (Vanemuine) London. 2015. Sügis. Öö. Laura (38) juures on just lõppenud soolaleivapidu. Kõik on lahkunud. Danny (42) joob veel oma õlle lõpuni ja...DANNY: Nii et sina otsustad? Sina otsustad, mis saab... LAURA: Nojah, paistab sedamoodi küll. DANNY: See on siis õnnemäng? LAURA: Või järsku hoopis millegi algus...

By |26 nov. 2021|Rakvere Teatri lavastus “Algus” kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus ”Sirli, Siim ja saladused”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
18.04.2023

Autor Andrus Kivirähk Lavastaja Mari Anton Kunstnik Mailiis Laur Osades Grete Jürgenson, Imre Õunapuu, Elar Vahter, Liisa Aibel, Silja Miks, Peeter Rästas „See kõik tuli sellest, et too poiss oli jätnud ripakile oma lapsepõlveunistuse. Seda ei tohi teha! Siis võib juhtuda koledaid asju. Unistus võib norutama jääda ja tasakesi haihtuda, aga ta võib ka kurjaks saada, nagu juhtus selle laevaga. Ja see on väga ohtlik!" „Kas sa arvad siis, et Päike on kellegi unistus?" küsis Siim. „Ja et keegi on ta unustanud?" „See võib niimoodi olla küll," vastas kojamees. „Kõik on võimalik."

By |20 okt. 2021|Rakvere Teatri lavastus ”Sirli, Siim ja saladused” kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus ”Kuni ta suri”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
02.05.2023

Autor Nadežda Ptuškina  Lavastaja ja muusikaline kujundaja Peeter Raudsepp Kunstnik Lilja Blumenfeld Osades  Ülle Kaljuste (Eesti Draamateater), Ülle Lichtfeldt, Eduard Salmistu, Anneli Rahkema Koomiline lavalugu parimate vene komöödiate vaimus, milles inimlik narrus ja õrnus kohtuvad raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Kumbki neist ei aima, et nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees. Algab romantiline eksituste ja pettuste komöödia.

By |20 okt. 2021|Rakvere Teatri lavastus ”Kuni ta suri” kommenteerimine on välja lülitatud

Etendus “Röövsaak”, Kuressaare Teater

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
10.11.2020

Briti musta komöödia pärl. Traagiliselt hukkunud noore näitekirjaniku Joe Ortoni (1933 - 1967) kuulsaim näidend. Matused ja pangarööv.  Näidend on kriminaalromaanide hoogne paroodia ja mustast huumorist kubisev farss, mis annab teravaid hoope tolleaegse ühiskonna õigussüsteemi, valitseva religioonikorralduse ja politseitöö kohta, jätmata pilamata ka surma ja matustega seonduvat. Lavastaja: Peeter Tammearu (Endla Teater) Kunstnik: Martin MiksonOsades: Raivo Trass (külalisena), Triinu Meriste (Ugala Teater), Markus Habakukk, Jürgen Gansen, Raivo Rüütel (külalisena), Ahto Matt Kestvus 2 tundi.

By |15 jaan. 2021|Etendus “Röövsaak”, Kuressaare Teater kommenteerimine on välja lülitatud

KÕIKE HEAD, VANA TORISEJA

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
28.10.2022

Autor: Tuomas Kyrö Lavastaja: Eili Neuhaus Osades: Liisa Aibel, Tiina Mälberg, Tarvo Sõmer, Elar Vahter Vana Toriseja valmistub juba eluajal oma matusteks, aga mõndagi on veel tegemata. Kõigepealt tuleb koostada endale järelehüüe. Kes tunneks vana Torisejat veel paremini kui tema ise? Ka hauakivi saab soodsamalt kätte, kui odavmüükidel juba eluajal pilk peal hoida. Vana Toriseja kohustus on lugeda üles kõik need vead, mida tema ümbritsevad on elu jooksul korda saatnud. Tõele au andes tuleb siiski tunnistada – vana Toriseja on elus korra eksinud. Või siis kaks. Oleneb, kuidas asjale vaadata.

By |09 sept. 2020|KÕIKE HEAD, VANA TORISEJA kommenteerimine on välja lülitatud

Pille Pürg etendusega ”Kutse juubeliks!”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
01.11.2020

Märsti ja aprilli etendused toimuvad sügisel uutel kuupäevadel! Pille Pürg on meie vaatajaid üllatanud juba aastaid oma vaimustavate paroodianumbritega. Seekord on etenduses „Kutse juubeliks!" lavale tulemas 10 Eesti prominenti. Pille valmistub juba aegsasti oma peoks ja see kõik algab otse vaatajate pilgu all. Keda kutsuda Eesti kuulsustest, kui lauas on vaid viimased vabad kohad jäänud? See on keeruline ülesanne ja vajab teatripubliku abi! Pille avab nii mõnegi külje ka endast ja räägib, milline ta juubel välja peaks nägema, kes sinna peaks tulema ja keda ta iialgi sinna ei kutsuks – olgu kingitus ümbrikus kui suur tahes. See etendus värskendab nii [...]

By |15 juuni 2020|Pille Pürg etendusega ”Kutse juubeliks!” kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top