Põltsamaa vald

Rakvere teatri lavastus “Lihtsalt, rõõmuks.”

Julius Kuperjanovi tänav 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
13.03.2023

Idee ja teostus Toomas Suuman, Silja Miks, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Imre Õunapuu, Vootele Ruusmaa (külalisena), Teno Kongi (külalisena) Kunstnik Kristi Leppik Kontsertlavastus Muusikast pakatavad näitlejad on välja valinud oma lemmikviisid -  lavastuses kuuleb laule estraadiklassikast kaasajani, Artur Rinnest Vaiko Eplikuni, sekka Queen ja The Beatles. Rõõmsad ja lüürilised laulud toovad naeratuse suule ja viivad kuulajad seiklema elu ja armastuse radadele.  Laval on viis meest ja üks naine ning õhtu möödub vallatu koketeerimise saatel. Tahad või ei, aga laul teeb rinna rõõmsaks.

By |30 nov. 2022|Rakvere teatri lavastus “Lihtsalt, rõõmuks.” kommenteerimine on välja lülitatud

Kontsertetendus ”Pähklipureja süit”

J. Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
07.01.2023

Olete oodatud tervitama uut aastat kauni kontsertetendusega „Pähklipureja süit“. Ühel laval kohtuvad:Arsise kellade ansamblid ja Eesti Rahvusballeti tantsijad! Solistid: Ali Urata, Ketlin Oja, Marcus Nilson, Seili Loorits-Kämbre, Heidi Kopti.Dirigent Aivar Mäe. Kavas numbrid P. Tšaikovski ühest kuulsamast ja armastatuimast balletist “Pähklipureja” jt heliteosed P. Tšaikovski sulest.

By |30 nov. 2022|Kontsertetendus ”Pähklipureja süit” kommenteerimine on välja lülitatud

Jõulumaa Pajusi mõisas

Pajusi küla, Põltsamaa vald
02.12.2022

Jõulumaal jagub tegevusi igaühele: * jõuluetendus * jõuluvanaga kohtumine * ponisõit * piparkookide meisterdamine * õpituba - jõulueelsed askeldused * jõulumemme teemaja Programmi pikkus on umbes 2 tundi ja tegevused toimuvad nii toas, kui õues.

By |18 nov. 2022|Jõulumaa Pajusi mõisas kommenteerimine on välja lülitatud

Rolf Roosalu Talvekontsert

Julius Kuperjanovi tänav, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
18.12.2022

Rolf Roosalu koos Lastestuudioga annab imelise Talvekontserdi Põltsamaa kultuurikeskuses.

By |17 nov. 2022|Rolf Roosalu Talvekontsert kommenteerimine on välja lülitatud

Halloweeni festival

Tapiku küla, Põltsamaa vald
01.10.2022

Juba 5 korda toimub Tapiku külaplatsil Jõgevamaal Halloweeni festival ehk Kõrvitsapäev. Kell 14.30 kandlelood kell 15.00 esinevad hõimurahvas liivlased kell 16.30 loob tuju ja kutsub rahvast tantsule "Sada ja seened" Päeva lõpetab pimeduse saabudes tuleshow.

By |28 sept. 2022|Halloweeni festival kommenteerimine on välja lülitatud

Muusikapäeva kontsert. Ansambel Orthodox Singers.

Lossi tn 3, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
01.10.2022

Ansambel Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel Muusikapäeva kontsert 01.oktoobril kell 17.00 Põltsamaa Niguliste kirikus Ansambli Orthodox Singers Rahvusvahelise Muusikapäeva kontserdi kava on koostatud kaunitest varajastest kirikulauludest, mis pärinevad Süüriast, Kreekast, Serbiast, Gruusiast Vana-Venest. Esitatakse ka eri ajastute autorimuusikat ja kaasaegseid teoseid õigeusu tekstidele. Enamik kavas esindatud vaimulikest teostest saab kontsert-ettekannetel väga harva kuulata. Kriitikute poolt kiidetud   Professionaalsetest muusikutest koosnev ansambel Orthodox Singers on loodud Valeri Petrovi poolt aastal 1989. Tegemist on Eesti üheks parimaks professionaalseks kooriansambliks tunnustatud muusikuterühmaga, mille repertuaaris on nii varajasi kui ka nüüdisaegsemaid õigeusu kirikulaule. Lisaks tuntud välismaisetele heliloojatele on ansambli repertuaaris ka Eesti tuntud heliloojate Arvo Pärt, Cyrillus Kreek, aga [...]

By |08 sept. 2022|Muusikapäeva kontsert. Ansambel Orthodox Singers. kommenteerimine on välja lülitatud

“Me teadvus kui liblikas – mütoloogiline mõtlemine Hiina ja Eesti kunstis.”

Umbusi küla, Põltsamaa vald
10.09.2022

"Me teadvus kui liblikas – mütoloogiline mõtlemine Hiina ja Eesti kunstis." 15.00 Seinamaali ja Jaapani aia avamine 15.30 Märt Läänemets: " Avalokitešvarast Guanyiniks: kaastundebodhisattva ilmumised budismi vabanemisõpetuses ja ikonograafias" 16.30 Mart Tšernjuk. "Liblika tähendusest Hiina kultuuriloos." Loeng on lõppakordiks keskuses avatud Kaija Kesa graafikanäitusele "Tiivasirutus." 18.00 Kontsert KuuKUU (Roland Suits (shakuhachi) ja Toivo Sõmer (aasia lauto, handi lüüra, kannel); Duo Kõrvits / Rubis (Joosep Kõrvits (tšello, elektroonika) ja Leho Rubis (india bambusflööt bansuri). Avatud kohvik.

By |06 sept. 2022|“Me teadvus kui liblikas – mütoloogiline mõtlemine Hiina ja Eesti kunstis.” kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa Seikluspark

Põltsamaa Seikluspark asub aktiivset puhkust, seiklust ja veelauamõnusid pakkuvas suvemekas WPargis. Meil on Eesti üks ainulaadsemaid, 9 m postidel kõrguv seikluspark. Ronimine käib korrushaaval ja iga kõrgem korrus toob juurde rohkem närvikõdi ja väljakutseid. Kokku on 60 platvormi ja kõige lõpuks toimub 130 m pikkune laskumine Kamari järvel olevale saarekesele. Tulles koos pere, sõprade või kollektiiviga on eeliseks see, et terve ronimise vältel saavad kõik püsida koos ja üksteist toetada. Ka aastaajad ja ilm ei mängi seikluspargis mingit rolli. Tule igal ajal ja ilmaga, meie ootame!

By |12 aug. 2022|Põltsamaa Seikluspark kommenteerimine on välja lülitatud

Liis Lemsalu järvekontsert

Väike-Kamari küla, Põltsamaa vald
20.07.2022

By |07 juuli 2022|Liis Lemsalu järvekontsert kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa Jaanipidu

Väike-Kamari küla, Põltsamaa vald
23.06.2022

SAKU ESITLEB: Põltsamaa Jaanipidu toimub 23. juunil kell 19.00 Kamari järve ääres, Wpark ́i territoriumil. Programmi algus kell 20.00 Õhtu jooksul on kavas mitmed mängud ning tegevused, kus parimad saavad auhinnatud. Jaanilõkke süütavad Jaanikad ning Jaanid, toimub traditsiooniline köietõmbamine. Jaanipeo programm on meeleolukas! Alustab Marju Länik, seejärel astub lavale AG. Jaanipeo lõpetab mees, kelle tähelend sai alguse üheksakümnendatel ansamblis Code One. Koit Toome koos ansambliga vallutab publiku südamed, sest ” Valged ööd meid ahvatlevalt kutsuvad kaasa, keegi meid ei keela koos neid mööda ju saata”. Kohal on toitlustaja, avatud on baar. PROGRAMM: 19.00 SISSEPÄÄS AVATUD 20.15 MARJU LÄNIK 21.45 JAANILÕKKE [...]

By |14 juuni 2022|Põltsamaa Jaanipidu kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top