Mustvee vald

Rolf Roosalu kontsert-õhtusöök.

Metsast taldrikule 2023 kontsert-õhtusöök koos Rolf Roosaluga! Laupäev, 18.november. Kohtumispaigaks Avinurme Puiduaida II. korruse kaminasaal. Metsast taldrikule menüü: Peakoka tervitus Pearoog: Pisikesed põdrapallid sinepises kukeseenekastmes kartulipudrumäe peal Magustoit: Mustikatega kodujuustutort rukkileivapõhjal Ootame teid koos kaaslase või sõpradega õhtut nautima. Pilet: 45.- Peale piletiostu palume broneerida laud info@puiduait.ee. Kontserdi algus on 19:00, õhtusöök serveeritakse kell 18:00. Avinurme Puiduait: Avinurme Võidu 3 Uksed on avatud alates 17:00st. www.puiduait.ee 5275762

By |26 okt. 2023|Rolf Roosalu kontsert-õhtusöök. kommenteerimine on välja lülitatud

Mustvee Puhkemaja

Neljakohaline puhkemaja Mustvee linnas, Peipsi järvest 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel ootab külalisi! Väikeses majas on olemas kõik nii lühemaks kui pikemaks puhkuseks vajalik, magamistoas on lai voodi ja elutoas on lahtikäiv diivanvoodi. Köögis on olemas kõik vajalik koduseks söögitegemiseks. Õues on mõnus katusega istumiskoht ja grillimisvõimalus, aias on piisavalt ruumi mängimiseks kui privaatsust. Olete oodatud meie puhkemaja külalisteks!

By |26 okt. 2023|Mustvee Puhkemaja kommenteerimine on välja lülitatud

Nõmme Puhketalu saunamaja ja kümblustünn

Nõmme Puhketalu asub Tammispää külas Mustvee vallas Jõgevamaal privaatselt metsade sees. Kogu elekter tuleb päikeseenergiast. Armastame loodus- ja maalähedast eluviisi. Lisaks puhkemajale rendime välja ka saunamaja kuni kümnele inimesele. Tiigi kaldal asuvas saunamajas saab puuküttega kerisele leili visata või kümblustünnis mõnuledes taevatähti imetleda. Sauna puhkeruumi lahtikäivale diivanvoodile mahub magama kaks inimest. Tiigis saab ujuda, paadiga sõita või ümber tiigi matkata. Peipsi järv on 2 km kaugusel. Nii auto ega ka autojuht ei tohi karta külavaheteed ja metsateed. Tule meile külla!

By |06 sept. 2023|Nõmme Puhketalu saunamaja ja kümblustünn kommenteerimine on välja lülitatud

VM Fest Mustvee

Tähe tn 5, Mustvee linn, Mustvee vald
08.08.2023

Vaimuliku muusika kontserdid toimuvad Mustvee erinevates kirikutes 8.-13. augustil.

By |03 juuli 2023|VM Fest Mustvee kommenteerimine on välja lülitatud

Elina Nechayeva & Ooper-Kvartett

Voore küla, Mustvee vald
06.08.2023

Soojal augustiõhtul keset imelist Voore mõisaparki esineb armastatud Elina Netchayeva koos Ooper-Kvartetiga. Andekas ja veetlev ooperilaulja on lummanud inimesi nii teles kui Eurovisioonil. Nüüd on võimalus kõigil Elina fännidel teda näha ja kuulda Jõgevamaal, Voore laululaval.  

By |27 juuni 2023|Elina Nechayeva & Ooper-Kvartett kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus “Hääl minu sees”

Tartu tänav 12, Mustvee linn, Mustvee vald
24.11.2023

Autor Adam Rapp  Lavastaja Mait Joorits Osades Tiina Mälberg ja Karl Robert Saaremäe Ameerika nüüdiskirjaniku  kaheinimesenäidend, mida iseloomustavad hingesoppide avamine ja ettearvamatu sündmuskäik.  Yale'i ülikooli üksiklasest naisprofessor võtab loovkirjutamise kursusel juhendada andeka, kuid saladusliku loomuga tudengi, kellega tal tekib ootamatu side. Sedamööda, kuidas nende elud tasapisi põimuvad, esitab õpetaja õpilasele üllatava palve. Tundesügavast loost jääb kõlama üldinimlik küsimus, mil viisil on meil võimalik üksteisele tuge pakkuda ja mil määral me üksteist ikkagi päriselt tunneme.

By |25 juuni 2023|Rakvere Teatri lavastus “Hääl minu sees” kommenteerimine on välja lülitatud

Peipsimaa Valgusretk

Peipsimaa Valgusretk pakub imekaunist valguse vaatemängu, mõnusat looduses olemist ja avastamist ning rutiinist välja tulemist. Valgusretk kulgeb mööda kaunist Peipsimaa rannikut. Matkajuht pajatab seiku külastatavate paikade ajaloost, kujunemisest, traditsioonidest ja piirkonna põnevatest faktidest. Valgusretke sihtgruppideks on firmad, koolilapsed ja sõpruskonnad, kes soovivad aega veeta värskes õhus ja õppida midagi uut neid ümbritseva looduse kohta. Võtke meiega ühendust, me planeerime koos Teiega sobiva matka marsruudi ning peale igat matka pakume lõkke ääres Peipsimaa maitseid.

By |06 juuni 2023|Peipsimaa Valgusretk kommenteerimine on välja lülitatud

Kasepää Rannapidu 2023

Sõpruse tn 86a, Tiheda küla, Mustvee vald
29.07.2023

Kasepää Rannapidu 2023 Juuli viimasel laupäeval on aeg seada sammud kauni Peipsi äärde, sest legendaarne Kasepää Rannapidu tuleb taas!! 29. juulil kütavad õhtu kuumaks armastatud kodumaised artistid - SMILERS, ANNE VESKI, HELLAD VELLED, HUNT, KURJAD PLAANID ja AG! Kuum päike, parimad kodumaised artistid, toidutänav, lasteala ning rohkelt meelelahutust - see on Kasepää Rannapidu! Väravad avame 17.00 Asukoht: Kasepää laululava, Jõgevamaa Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.  

By |19 mai 2023|Kasepää Rannapidu 2023 kommenteerimine on välja lülitatud

Mustvee linna päevad

Võtikvere küla, Mustvee vald
08.07.2023

By |16 mai 2023|Mustvee linna päevad kommenteerimine on välja lülitatud

Mustvee linna päevad

Võtikvere küla, Mustvee vald
08.07.2023

By |12 mai 2023|Mustvee linna päevad kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top