Jõgeva vald

Improteater IMPEERIUM laval koos Üllas Saaremäega ehk koomiliste sketšide õhtu Jõgeval

Turu tänav 2a, Jõgeva linn, Jõgeva vald
08.02.2024

Improteater IMPEERIUM on 10-aastane! Juubelituuri käigus toome improrõõmu, spontaansust ja naeru üle Eesti. Peatus - Jõgeva!Improteater IMPEERIUM mängib etendusi armastatud eesti näitlejatega. Toome Jõgevale endaga kaasa ka Üllar Saaremäe.. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Etendus sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale. Millal Sina viimati südamest naersid?

By |29 jaan. 2024|Improteater IMPEERIUM laval koos Üllas Saaremäega ehk koomiliste sketšide õhtu Jõgeval kommenteerimine on välja lülitatud

Metsapiiga Talu

Maaliline palkmajapuhkus looduskaunis kohas. Meie juures saate ööbida pere, sõprade või väiksema seltskonnaga. Korraldada oma pereüritusi või firmasündmusi. Lisaks saab Metsapiiga Talus ratsutada, avastada maalilisi matka-/suusaradasid, nautida Kuremaa järve mõnusid või veeta aega miniponide seltsis. Tutvu meie teenustega ja tule Metsapiiga tallu koos pere ja sõpradega. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust ja ehedaid emotsioone.

By |25 jaan. 2024|Metsapiiga Talu kommenteerimine on välja lülitatud

Ööklubi Saekaater sünnipäevapidu

Jaama tänav 1d, Jõgeva linn, Jõgeva vald
22.12.2023

Ööklubi Saekaater tähistab oma esimest sünnipäeva suurejoonelise peoga!  Meil on rõõm teatada, et lavale astub võrratu laulja BEATRICE, kelle kaasahaarav esitus ja kaunis hääl loovad unustamatu õhkkonna! Lisaks panevad meie peo särama ka kaunid tantsutüdrukud, kes pakuvad suurepärast lavashow´d! Peoõhtut soojendab ja hoiab meid rütmides DJ Martin Kõrvel, kelle valitud muusika paneb meie peo südame kiiremini põksuma!

By |22 dets. 2023|Ööklubi Saekaater sünnipäevapidu kommenteerimine on välja lülitatud

Torma Jaanituli 2024

Tartu mnt 7, Torma alevik, Jõgeva vald
21.06.2024

21. juunil on Tormas jaanipidu! Tule naudi parimat muusikat ja meelelahutust! Laval 2 QUICK START, KOIT TOOME BAND, HELLAD VELLED, HUNT! Tõmbame köit ja rebime sanga – jaanimängud ja võistlused nii noorematele, kui ka vanematele. Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.  

By |16 dets. 2023|Torma Jaanituli 2024 kommenteerimine on välja lülitatud

Retked sillerdava Suurlauka äärde

Retke alguspunkt on kokkuleppel korraldajaga, võimalik Jõgeva linn või Nurme talu Endla külas, Jõgevamaal. Pakume matkasid offroad bussiga. Liigume mööda metsa- ja pinnasteid Endla Sinijärve äärde, tutvume Endla Looduskaitseala maagiliste paikadega, meenutame koha ajalugu ja legende. Matkalised saavad tutvuda kohtadega kuhu ei vii ühtegi matkarada. Matka käigus õpetame ja praktiseerime lihtsamaid matkatarkusi ning looduses ellujäämisoskusi. Kehakinnituseks keedame priimusel teed ja küpsetame lõkketoitu. Grupi suurus 6 in. Offroad retke pikkus kokku jalgsi liikumisega on 80 km ja kestab 7 tundi.

By |16 nov. 2023|Retked sillerdava Suurlauka äärde kommenteerimine on välja lülitatud

Retk offroad bussiga Endla Looduskaitsealale ja Norra allikatele

Retke alguspunkt on kokkuleppel korraldajaga, võimalik Jõgeva linn või Nurme talu Endla külas.  Pakume matkasid offroad bussiga. Mööda metsa- ja pinnasteid liigume Norra allikatale, tutvume Endla Looduskaitseala maagiliste paikadega, meenutame koha ajalugu ja legende. Matka käigus õpetame ja praktiseerime lihtsamaid matkatarkusi ning looduses ellujäämisoskusi. Kehakinnituseks keedame priimusel teed ja küpsetame lõkketoitu. Grupi suurus ühe offroad bussiga 6 inimest. Offroad retke pikkus koos jalgsi liikumisega on 100 km ja  kestab 7 tundi.

By |16 nov. 2023|Retk offroad bussiga Endla Looduskaitsealale ja Norra allikatele kommenteerimine on välja lülitatud

Kauka jumal / VAT Teater

Aia tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald
12.10.2023

KAUKA JUMAL Money meest ei riku Autor: August Kitzberg Lavastaja: Margo Teder Dramaturg: Mihkel Seeder Kunstnik: Pille Jänes Helilooja: Ann-Lisett Rebane Valguskunstnik: Sander Põllu Osades: Indrek Taalmaa, Elina Reinold, Karolin Jürise, Ago Soots, Meelis Põdersoo Mogri-Märt on tähtis mees. Igaüks on tänu temale tööd saanud või temalt raha laenanud. Terve kogukond sõltub temast. Ja Mogri-Märt teab seda hästi. Märt on mees, kes on end rasketest oludest läbi murdnud ja haljale oksale pärale jõudnud ning ta tahab samasugust õnnelikku saatust oma lastele. Edu võti peitub rahas. Märt teab, et elada saab ilma sugulase, sõbra, kuradi või jumalata, aga ilma rahata ei [...]

By |12 okt. 2023|Kauka jumal / VAT Teater kommenteerimine on välja lülitatud

Kultuurilooline retk Luua mõisa metspargis

Luua küla, Jõgeva vald
16.09.2023

Luua mõisa ajalooline park on imbunud läbi kultuurist ja metsast. Park, mis oli 19. sajandil kavandatud vana prantsuse pargi eeskujul, ei saanud küll toona päris valmis, kuid on üks uhkemaid mõisaparke Eestis. Parki on läbi aegade  rikastatud Siberi ja Põhja-Ameerika puuliikidega ning kus saab näha koolutatud puudega gooti alleed.

By |14 sept. 2023|Kultuurilooline retk Luua mõisa metspargis kommenteerimine on välja lülitatud

ÖÖBazaar Tormas: Tesla autode maagiline heli- ja valgus ÖÖ.

Pargi tänav 15, Torma alevik, Jõgeva vald
05.08.2023

26.08 toimub Torma mõisakompleksis võimas ÖÖBazaar - unustamatu elamus, mis vallutab su meeled. Sukeldu heli- ja valgusmuinasjuttu ning koge midagi erakordset. Lase end kaasa kanda värvilistel lõketel ja Teslade loodud heli- ning valgusshow's. Lisaks põnevatele atraktsioonidele pakub ÖÖBazaar ka laadaala, kus näed kaupade paraadi ning naudid suurepäraseid maitseid erinevatelt toidupakkujatelt. Leiad ka ainulaadseid laadakaupu mälestuseks. Ootame sind ÖÖBazaaril!

By |05 aug. 2023|ÖÖBazaar Tormas: Tesla autode maagiline heli- ja valgus ÖÖ. kommenteerimine on välja lülitatud

Naine.Tesla.Ja ÖÖ. Muusikaline lavastus

Tartu mnt 7, Torma alevik, Jõgeva vald
26.08.2023

Kas oled valmis kogema muusikalist lavastust, mis ühendab naise võimsust, Tesla auto geniaalsust ja salapärast ööd?Siis ära jäta vahele Torma ÖöBazaaril toimuvat lavastust"Naine. Tesla. Ja Öö."!Ööbazaaril juhtub asju. Üks Naine leiab end ühel müstilisel ööl kummalise valiku ees - kas Armastav poiss-sõber, kes pole enam aastaid talle roose kinkinud või Uus ja Põnev kaaslane nimega Tesla, kes laulab nii ilusasti?Muusikaline etendus/performance on sündinud ühisloominguna: Kristin Kooskora, Rainer-Robert Suun, Marin Mägi-Efert Laval: Kristin Kooskora ja Tesla Y Idee autor: Urbo Vaarmann Tesla omanik ja hea inimene Madis Uudam See on tõeline meelelahutus, mis jääb mällu pikaks ajaks. See on elamus, mis jääb [...]

By |27 juuli 2023|Naine.Tesla.Ja ÖÖ. Muusikaline lavastus kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top