Sport

Kalevipoja Uisumaraton

Pihkva tänav, Mustvee linn, Mustvee vald
25.03.2023

Tähelepanu, algselt 25.02 toimuma pidanud Kalevipoja Uisumaraton lükatakse kehvade jääolude tõttu edasi 11.märtsile! Kalevipoja VIII Uisumaraton toimub endiselt Peipsi järve jääl. Võimalus valida mitme distantsi vahel. Ja kes uisutada ei soovi, saab distantsi läbida ka suuskadel, soomekelgul või kõndides, valik on sinu. Lisaks sellele on veel palju muid põnevaid tegevusi ning laat kohaliku hea ja paremaga. Tule veeda mõnus talvepäev Peipsil!

By |13 veebr. 2023|Kalevipoja Uisumaraton kommenteerimine on välja lülitatud

Kuperjanovi retk

Tartu maantee, Puurmani alevik, Põltsamaa vald
25.03.2023

Retk Puurmani mõisa hoovist Tabiverre on pühendatud 1919. aastal 11.-13. jaanuarini toimunud Julius Kuperjanovi partisanisalga rännaku mälestusele. Oleme tellinud ilusa talveilma, et läbida 27 km pikkune retk jalgsi või suuskadel. Vahepeal saab kontrollpunktides ülesandeid lahendada ja sooja teed juua. PS! Ole keskkonnaga sõber ja võta kaasa oma tass! Isiklikud sõiduvahendid saab parkida Tabiverre, kust hommikul sõidutatakse kõik soovijad Puurmanisse. Pärast retke transporti Tabiverest tagasi Puurmanisse korraldatud ei ole! Registreeru SIIN!  

By |04 veebr. 2022|Kuperjanovi retk kommenteerimine on välja lülitatud

Avijõe Kanuuretk 2020

Jõe tänav, Avinurme alevik, Mustvee vald
28.04.2023

Kutsume kõiki huvilisi piirkonnast ja kaugemalt osalema Avijõe kanuu- ja raftiretkel, mis toimub 28.-29.04. 2023 Avijõel. Esimesel päeval on kavas väiksem soojendussõit Kaasiksaare-Avinurme, võimalus on kasutada ujulat ja sauna. Esimese päeva õhtul tore pidu koos ans. "Sada ja seened". Retk jätkub teisel päeval, tehes söögi- ning mängude peatuse Vadi külamaja juures ning lõppedes Lohusuu laulukaare juures, kus samuti on toitlustamine ning ürituse lõpetamine. Peale lõppu viivad bussid kõik tagasi Avinurme. Täpsem ajakava on leitav ürituse kodulehel ja Facebooki lehel!

By |28 juuni 2020|Avijõe Kanuuretk 2020 kommenteerimine on välja lülitatud

Pajusi Mudajooks

Pajusi küla, Põltsamaa vald
15.07.2023

Pajusi Mudajooks on rahvaspordiüritus, kus osavõtjaid ootab ees märgistatud rada täis erinevaid takistusi (looduslikud kui ka tehislikud), mida tuleb ületada nii ronides, roomates, joostes, ujudes kui ka aeglaselt kõndides. Rada kulgeb mööda Põltsamaa jõe kallast ja karjamaid. Start Pajusi Külamaja lähedusest. Finiš Külamaja taga.

By |15 juuni 2020|Pajusi Mudajooks kommenteerimine on välja lülitatud

Vooremaa Poolmaraton

Lossi tänav, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
17.09.2023

Vooremaa Poolmaraton kulgeb kaunite voorte vahel, saades alguse Kuremaa mõisa eest ja lõppedes Jõgeva alevikud. Poolmaratoni pikkuseks on 21,1 km. Samuti saab osaleda 16 km. kepikõnnil. Väikese juubeli tähistamiseks on distantside hulka lisandunud täiesti uus valik – teatejooks!

By |28 aug. 2020|Vooremaa Poolmaraton kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top