Põlva linn

Komöödiateatri lavastused

Metsa tn 11a, Põlva linn, Põlva vald
25.07.2023

''Doktor, appi!'' komöödiaetenduse kirjutas ameeriklane John Patrick ja lavastas Anne Paluver, mängivad Henrik Normann, Kaili Närep, Vladas Radvilavicius ja Lisabet Loigu. Nad saavad ennast proovile panna mitmetes erinevates osades, sest laval on arstid ja õed, nais- ja meespatsiendid. Ja algavadki pöörased lood hämmastava doktori vastuvõtul. Suvel müügitabeli tippu tõusnud Komöödiateatri lavastuses "Kui palju maksab mees?" mängivad Juss Haasma, Marika Korolev ja Karmel Naudre. See on lõbus, aga ka põnev lugu sellest, kuidas mees seisab valiku ees: kumba naist eelistada, kui mõlemad kallid on?

By |18 juuni 2023|Komöödiateatri lavastused kommenteerimine on välja lülitatud

Lavastuse “Röövel Hotzenplotz” suvine ringreis

Metsa tänav 11, Põlva linn, Põlva vald
15.08.2020

Pöörane röövlimürgel praevorstide ja paukseentega Otfried Preussleri raamatu „Röövel Hotzenplotzi uued seiklused" põhjalOn üks väike linnake, kus kõik on imehästi: sõbrad Kasperl ja Seppel püüavad kala ja teevad tempe; Kasperli vanaema praeb neile neljapäeviti vorste ja hapukapsaid; ülemvahtmeister Dimpfelmoser patrullib keskväljakul; selgeltnägija proua Schlotterbeck näeb maagilise kristallkuuli kaudu kõike, mis parasjagu maailmas toimub... Ning pritsimajas istub luku taga linnaelanike hirm, kohutav röövel Hotzenplotz. Ühel täiesti tavalisel neljapäeval pääseb Hotzenplotz aga vabadusse ning pistab Kasperli vanaema majas nahka kõik praevorstid ja hapukapsad, mis vanaema on valmistanud Kasperlile ja Seppelile. Sõbrad seda asja juba nii ei jäta – alatu vorstivaras tuleb kinni [...]

By |15 juuni 2020|Lavastuse “Röövel Hotzenplotz” suvine ringreis kommenteerimine on välja lülitatud

Ansambel Meie Mees ja Maie tuuriga “Vanad aga kobedad”

Metsa tänav 11a, Põlva linn, Põlva vald
01.08.2020

Aeg lendab ruttu, nad on vanad, aga kobedad- Meie Mees ja Maie lähevad ühistuurile, et leida Maiele üks korralik asendusmees! Kas selleks saab Riisalu? Või oled hoopis sina see õnnelik mees?! 🙂 Ainus tingimus on, et mees ei tohi olla jobu! Nüüd on aeg sättida ennast peole! Tantsuplatsile kutsuvad: Meie Mees ja Rahvaband 2017 võitja - Sinu Naine!

By |15 juuni 2020|Ansambel Meie Mees ja Maie tuuriga “Vanad aga kobedad” kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top