Põltsamaa linn

Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu “Kolme kandi lood”

Lossi tänav, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
03.06.2023

Kolm on maagiline number- ajast aega on koos elanud kolm põlvkonda, kolmnurk on kõige tugevam kujund, kolm on kohtu seadus jne. Ka meie Jõgevamaal on kolm valda: Põltsamaa, Jõgeva ja Mustvee. Esmapilgul Põltsamaa piirkonnal oma lossi ja roosidega, Jõgeval raudtee ja külmapealinna tiitliga ning Mustveel oma kirju kultuuri ja Peipsi järvega, ei tundu midagi ühist, kuid kokku anname ühise ja armsa Jõgevamaa. Me tihti unustame ära ja rühime omas rütmis, kuid kui tõsta pilk ja vaadata kodust kaugemale, leiame sõbrad, kes meid mõistavad, julgustavad, aitavad ning oma eripäradega meid rikastavad.

By |01 veebr. 2023|Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu “Kolme kandi lood” kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere teatri lavastus “Lihtsalt, rõõmuks.”

Julius Kuperjanovi tänav 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
13.03.2023

Idee ja teostus Toomas Suuman, Silja Miks, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Imre Õunapuu, Vootele Ruusmaa (külalisena), Teno Kongi (külalisena) Kunstnik Kristi Leppik Kontsertlavastus Muusikast pakatavad näitlejad on välja valinud oma lemmikviisid -  lavastuses kuuleb laule estraadiklassikast kaasajani, Artur Rinnest Vaiko Eplikuni, sekka Queen ja The Beatles. Rõõmsad ja lüürilised laulud toovad naeratuse suule ja viivad kuulajad seiklema elu ja armastuse radadele.  Laval on viis meest ja üks naine ning õhtu möödub vallatu koketeerimise saatel. Tahad või ei, aga laul teeb rinna rõõmsaks.

By |30 nov. 2022|Rakvere teatri lavastus “Lihtsalt, rõõmuks.” kommenteerimine on välja lülitatud

Kontsertetendus ”Pähklipureja süit”

J. Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
07.01.2023

Olete oodatud tervitama uut aastat kauni kontsertetendusega „Pähklipureja süit“. Ühel laval kohtuvad:Arsise kellade ansamblid ja Eesti Rahvusballeti tantsijad! Solistid: Ali Urata, Ketlin Oja, Marcus Nilson, Seili Loorits-Kämbre, Heidi Kopti.Dirigent Aivar Mäe. Kavas numbrid P. Tšaikovski ühest kuulsamast ja armastatuimast balletist “Pähklipureja” jt heliteosed P. Tšaikovski sulest.

By |30 nov. 2022|Kontsertetendus ”Pähklipureja süit” kommenteerimine on välja lülitatud

Rolf Roosalu Talvekontsert

Julius Kuperjanovi tänav, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
18.12.2022

Rolf Roosalu koos Lastestuudioga annab imelise Talvekontserdi Põltsamaa kultuurikeskuses.

By |17 nov. 2022|Rolf Roosalu Talvekontsert kommenteerimine on välja lülitatud

Muusikapäeva kontsert. Ansambel Orthodox Singers.

Lossi tn 3, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
01.10.2022

Ansambel Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel Muusikapäeva kontsert 01.oktoobril kell 17.00 Põltsamaa Niguliste kirikus Ansambli Orthodox Singers Rahvusvahelise Muusikapäeva kontserdi kava on koostatud kaunitest varajastest kirikulauludest, mis pärinevad Süüriast, Kreekast, Serbiast, Gruusiast Vana-Venest. Esitatakse ka eri ajastute autorimuusikat ja kaasaegseid teoseid õigeusu tekstidele. Enamik kavas esindatud vaimulikest teostest saab kontsert-ettekannetel väga harva kuulata. Kriitikute poolt kiidetud   Professionaalsetest muusikutest koosnev ansambel Orthodox Singers on loodud Valeri Petrovi poolt aastal 1989. Tegemist on Eesti üheks parimaks professionaalseks kooriansambliks tunnustatud muusikuterühmaga, mille repertuaaris on nii varajasi kui ka nüüdisaegsemaid õigeusu kirikulaule. Lisaks tuntud välismaisetele heliloojatele on ansambli repertuaaris ka Eesti tuntud heliloojate Arvo Pärt, Cyrillus Kreek, aga [...]

By |08 sept. 2022|Muusikapäeva kontsert. Ansambel Orthodox Singers. kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa linn 96

Julius Kuperjanovi tänav, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
30.06.2022

30. juunil tähistame Põltsamaa linna 96 sünnipäeva. Toimub kontsert „Olin noor ja tegin tükka...", kus astuvad üles Marko Matvere, Jaanus Janson ja Margus Põldsepp. Pärast kontserti jalutuskäik Põltsamaa sildadel. Retke juhib Rutt Tänav, mõnel sillal üllatused!

By |31 mai 2022|Põltsamaa linn 96 kommenteerimine on välja lülitatud

FreeStart Matka- ja Spordiklubi kanuumatkad

FreeStart Matka- ja Spordiklubi pakub kõigile veesõpradele kanuu- ja raftimatku Põltsamaa jõel. Samuti jagame soovitusi jõepealsete matkaradade ning ohutu matkamise osas. Klubi iga-aastaseks tippsündmuseks on juunis-juulis toimuv Põltsamaa Jõemaraton, kus saab end proovile panna matkadistantsil (ca 20 km) või maratonidistantsil (ca 70 km). Tule naudi kaunist loodust ja Eesti pikkuselt kolmandat jõge - Põltsamaa jõge! Päev täis puhast matkarõõmu!

By |04 mai 2022|FreeStart Matka- ja Spordiklubi kanuumatkad kommenteerimine on välja lülitatud

Sõbrapäeva kontsert Põltsamaal

Julius Kuperjanovi tänav 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
13.02.2022

Põltsamaa kultuurikeskuses esineb Rahvusooper Estonia Poistekoori Meeskvintett. Avatud on Kultuuri Kohvik.

By |02 veebr. 2022|Sõbrapäeva kontsert Põltsamaal kommenteerimine on välja lülitatud

Jõuluootus Põltsamaa roosisaarel

Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
19.12.2021

* Jõuluvana vastuvõtt * Saanisõit poniga - 5.- * Jõuluvana postkast * Õnnetina valamine - 2,50 * JõuluZumba * Puurmani tantsutüdrukud * Kohvik * Lõke

By |09 dets. 2021|Jõuluootus Põltsamaa roosisaarel kommenteerimine on välja lülitatud

Jõulukontsert Põltsamaa Niguliste kirikus

Julius Kuperjanovi tänav 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
05.12.2021

Esinevad: Põltsamaa Linnaorkester, Põltsamaa kiriku segakoor ja Põltsamaa kultuurikeskuse segaansambel.

By |30 nov. 2021|Jõulukontsert Põltsamaa Niguliste kirikus kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top