Põltsamaa linn

Vanakooli kohvik-klubi: Sõbrapäeva pohmellipidu. Artur Raidmets ja Peeter Kaljumäe

J. Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
16.02.2024

Veebruari keskpaigas pühitsetakse sõprust ka Põltsamaal Vanakooli kohvik-klubis. Külla tulevad vanad sõbrad, kupletistid Artur Raidmets ja Peeter Kaljumäe. Kontserteeskavale „Rikas ja vaene“ järgneb esimese eesti aja stiilis tantsuõhtu, kus plaate keerutab K-Tel ja moodsaid samme aitab seada Marko Kiigajaan

By |28 nov. 2023|Vanakooli kohvik-klubi: Sõbrapäeva pohmellipidu. Artur Raidmets ja Peeter Kaljumäe kommenteerimine on välja lülitatud

Vanakooli kohvik-klubi: kohtumine Eesti Draamateatri näitleja ja kirgliku reisiselli Christopher Rajaveeriga. Tantsuks: retro-disko

J. Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
13.01.2024

Vanakooli kohvik-klubis kohtutakse sel korral Eesti Draamateatri noore näitleja ning kirgliku reisiselli Christopher Rajaveeriga. Õhtu lõpetab retro-disko, diskor K-TEL.

By |14 nov. 2023|Vanakooli kohvik-klubi: kohtumine Eesti Draamateatri näitleja ja kirgliku reisiselli Christopher Rajaveeriga. Tantsuks: retro-disko kommenteerimine on välja lülitatud

Vana-aja kohvik-klubi: Hüvasti 2023. Inga ja Toomas

J. Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
28.12.2023

Inga ja Toomas Lunge aastalõpukontserdiga avab Põltsamaa Kultuurikeskus uue sündmuste sarja. „Vanakooli kohvik-klubi“ formaat toob Põltsamaale häid muusikaleamusi, kohtumisi huvitavate inimestega ning võimaluse hea muusika saatel tantsida. Esimesel korral mängib tantsuks Pärnumaalt pärit ansambel SIRLI.  

By |04 nov. 2023|Vana-aja kohvik-klubi: Hüvasti 2023. Inga ja Toomas kommenteerimine on välja lülitatud

Trad.Attack & Ines

Lossi tn 1b, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
14.07.2023

Sellesuvine eksklusiivne Trad.Attack’i kontsert toimub uues ja vastvalminud lossihoovis! Tule avasta ajalugu, arhitektuuri, vaateid ning naudi atmosfääri! Erikülalisena alustab õhtut Ines koos ansambliga.  Avatud toitlustus ning baar, lisaks veinikelder ja restoran Oberpahlen ning lossitorn oma imelise vaatega.  Sissepääs sündmusele kell 19.00 AJAKAVA20.15 Ines 22.30 Trad.Attack Soodushinnaga pääsmed kuni 9.juulini osta Piletilevist!Sündmuse päeval piletid Piletilevist ning kohapealt!

By |04 juuli 2023|Trad.Attack & Ines kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa Veinipäev

Lossi tn 1b, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
05.08.2023

Suurim Eesti veini pidu toimub Põltsamaa lossihoovis 5. augustil. Veinigurmaane on tulnud tervitama Eesti veinitalud. Kohapeal saab proovida Eesti veine ja tutvuda pererahvaga. Lisaks maitsvale veinile ja toidule, naudime kohapeal head muusikat ja lossihoovi mõnusat atmosfääri.  Päevajuht: Andres Dvinjaninov Veinipäeva ajakava: 15.00 - 23.00   Eesti veinitootjate tutvustamine; Eesti veinide degusteerimine ja õpitoad15.00   Hällist Hauani16.00   Kitarriduo Madis Orr & Carlos Liiv16.00; 18.00   Ekskursioonid lossihoovis ja hoonetes17.00   Maarja-Liis Ilus 19.00   LENNA21.30   Majesty - A Tribute to Queen (UK) Kohtumiseni Põltsamaal! 

By |26 mai 2023|Põltsamaa Veinipäev kommenteerimine on välja lülitatud

Jan Uuspõld Stand-up ”Kuidas huumor meid elus edasi kannab?”

Lossi tn 1b, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
15.08.2023

Luba endale üks unustamatu õhtu ja saa teada, kuidas aitab huumor meil eluga toime tulla, kuidas rahateenimine mänguliseks muuta ja kummad on targemad - kas vanad või noored.Tule naudi head meelelahutust, mis viib sind läbi huumori elutarkuste maailma.Ole valmis südamest naerma!

By |25 mai 2023|Jan Uuspõld Stand-up ”Kuidas huumor meid elus edasi kannab?” kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa 10. jõemaraton

Veski tänav, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
17.06.2023

Südasuve Kesk-Eesti jõemaraton 17. juunil Põltsamaa jõel, kus on oodata ägedat seiklust ja mõnusat seltskonda! Maratoni saab läbida nii üksi kui paaris; nii kanuu, kajaki ja süsta kui igat liiki sõude- ja kummipaatidega (ilma mootorita). Valida saab kahe distantsi vahel: pikk - 71 km (algusega Ao Paisjärvelt, Väike-Maarja vallas) ja lühike - 20 km (algusega Kõrkküla paisu juurest, Põltsamaa vallas). Mõlema distantsi finiš on Põltsamaa rannaalal. Võta sõbrad kaasa ja tee läbi üks äge seiklus Põltsamaa jõel!

By |12 mai 2023|Põltsamaa 10. jõemaraton kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa Veiniöö

Lossi tänav 1, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
05.08.2023

By |18 apr. 2023|Põltsamaa Veiniöö kommenteerimine on välja lülitatud

Põltsamaa Lossipäevad

Lossi tänav 2, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
07.07.2023

By |18 apr. 2023|Põltsamaa Lossipäevad kommenteerimine on välja lülitatud

Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu “Kolme kandi lood”

Lossi tänav, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
03.06.2023

Kolm on maagiline number- ajast aega on koos elanud kolm põlvkonda, kolmnurk on kõige tugevam kujund, kolm on kohtu seadus jne. Ka meie Jõgevamaal on kolm valda: Põltsamaa, Jõgeva ja Mustvee. Esmapilgul Põltsamaa piirkonnal oma lossi ja roosidega, Jõgeval raudtee ja külmapealinna tiitliga ning Mustveel oma kirju kultuuri ja Peipsi järvega, ei tundu midagi ühist, kuid kokku anname ühise ja armsa Jõgevamaa. Me tihti unustame ära ja rühime omas rütmis, kuid kui tõsta pilk ja vaadata kodust kaugemale, leiame sõbrad, kes meid mõistavad, julgustavad, aitavad ning oma eripäradega meid rikastavad.

By |01 veebr. 2023|Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu “Kolme kandi lood” kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top