Märjamaa alev

Rakvere Teatri lavastus Di ja Viv ja Rose

Sauna tänav 2, Märjamaa alev, Märjamaa vald
04.12.2023

Autor:  Amelia Bullmore  Lavastaja:  Peeter Raudsepp Kunstnik:  Yana Khanikova Osades:  Ülle Lichtfeldt, Tiina Mälberg, Elina Reinold (külalisena) Aeg pühib meid kõiki unustusse, aga meie armastus jääb. Üks liigutus, üks naeratus, üks abistav lihtne sõna saavad igavikuks teiste inimeste kaudu, kes meid mäletavad, isegi kui meid enam ei ole. Ole sa naine või mees või kes iganes sa tahad, peaasi – jäägem napakaks! Tragikomöödias käiakse  läbi kolmkümmend aastat kolme väga erineva naise sõprusest. Väikesed veidrused  jäävad ajas samaks, lahustudes sõpradevahelises armastuses, mis on tugevam kui surm.

By |25 juuni 2023|Rakvere Teatri lavastus Di ja Viv ja Rose kommenteerimine on välja lülitatud

Komöödiateatri etendus ”Kui palju maksab mees?”

12.10.2022

Etendus ''Kui palju maksab mees?'' on lõbus, aga ka põnev lugu sellest, kuidas mees seisab valiku ees: kumba naist eelistada, kui mõlemad kallid on? Kuid siis teeb üks neist pakkumise, mis paistab algul skandaalne, aga millest on raske ära öelda. Ja lahenduse saab ka küsimus, kui palju maksab üks mees. Kas naine saab teda üldse endale osta ja mida mees ise sellest kõigest arvab? Kuidas ta sellest olukorrast välja vingerdab, seda näeb juba etendusel. Kes viimasena naerab, naerab paremini, aga kõige viimasena naerab publik. Suvel müügitabeli tippu tõusnud Komöödiateatri lavastuses mängivad Juss Haasma, Marika Korolev ja Karmel Naudre. Säravamaid hetki Anne [...]

By |25 aug. 2022|Komöödiateatri etendus ”Kui palju maksab mees?” kommenteerimine on välja lülitatud

Etendus “Issid”, Kuressaare Teater

Sauna tänav 2, Märjamaa alev, Märjamaa vald
15.03.2024

Tõll on vägimees – üks paljudest. Igal rahval on keegi, kes kive kannab, maa sisse lohke magab ja sõja korral vaenlasi materdab. See tõestab järjekordselt seda, et inimesed tahavad uskuda millessegi ebareaalsesse ja imelisse, neile meeldib mõelda, et nähtava maailma varjus eksisteerib veel teinegi: salapärane. Kuidas üleüldse sünnivad muinasjutud ja legendid? Kuidas luuakse unistusi, mis lisavad inimese elule lootust ja värvi? Autor Andrus Kivirähk Lavastaja Aare Toikka (VAT Teater) Kunstnik Liina Unt (Endla Teater) Mängivad Piret Rauk ja Loviise KapperEtendus on ühes vaatuses, ca 1h 20´.

By |13 mai 2021|Etendus “Issid”, Kuressaare Teater kommenteerimine on välja lülitatud

Toomas Anni 55. juubelituur

Kuuse tänav 2, Märjamaa alev, Märjamaa vald
08.07.2021

Eesti rahva lemmik ja kahe kuldplaadi omanik Toomas Anni alustab juulis oma 55-nda juubelituuri. Tuuril teeb kaasa ka poeg Tauri Anni. Kontserdil kõlavad kõik armsaks saanud ja ka seni avaldamata laulud. Saadaval ka eksklusiivne CD, mida on võimalik soetada ainult juubelituuril. Kontserdid toimuvad: 4. juuli Tamsalu 100 tamme park 8. juuli Märjamaa Lauluväljak 9. juuli Palamuse Laululava 10. juuli Melliste teenuskeskus 11. juuli Villa Ammende 16. juuli Toila Laululava 17. juuli Saue Laululava

By |22 apr. 2021|Toomas Anni 55. juubelituur kommenteerimine on välja lülitatud

Lavastuse “Röövel Hotzenplotz” suvine ringreis

Kuuse tänav 2, Märjamaa alev, Märjamaa vald
12.06.2021

Pöörane röövlimürgel praevorstide ja paukseentega On üks väike linnake, kus kõik on imehästi: sõbrad Kasperl ja Seppel püüavad kala ja teevad tempe; Kasperli vanaema praeb neile neljapäeviti vorste ja hapukapsaid; ülemvahtmeister Dimpfelmoser patrullib keskväljakul; selgeltnägija proua Schlotterbeck näeb maagilise kristallkuuli kaudu kõike, mis parasjagu maailmas toimub... Ning pritsimajas istub luku taga linnaelanike hirm, kohutav röövel Hotzenplotz. Ühel täiesti tavalisel neljapäeval pääseb Hotzenplotz aga vabadusse ning pistab Kasperli vanaema majas nahka kõik praevorstid ja hapukapsad, mis vanaema on valmistanud Kasperlile ja Seppelile. Sõbrad seda asja juba nii ei jäta – alatu vorstivaras tuleb kinni nabida!

By |31 märts 2021|Lavastuse “Röövel Hotzenplotz” suvine ringreis kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top