Kesklinna linnaosa

Pehk ja Avandi ”Laule ja muinasjutte”

August Weizenbergi tänav 34, Kesklinna linnaosa, Tallinn
24.08.2023

PEHK ja AVANDI Jaan ja Märt pole tükk aega koos kontserte andnud. Nad tahavad seda viga parandada, tulles publiku ette uhiuue kavaga, mis keskendub seekord muinasjuttudele. Jaani laulud ja luuletused on kõigile teada ja tuntud. Aga Jaani kirjutatud muinasjutud mitte nii väga… Ka see viga tuleb parandada, sest need on lihtsalt suurepärased ja Märt loeb valiku neist talle omase andekusega kontserdil ette.  Ka laulud, mis kõlavad, on moel või teisel seotud muinasjuttudega. Kontsert saab olema maitsekas ja vaimukas, nii et võite tulla küll. Pääsmed üle Eesti 25€, Tallinn 30€. Kohtume muinasjutus!

By |03 juuni 2023|Pehk ja Avandi ”Laule ja muinasjutte” kommenteerimine on välja lülitatud

Piip ja Tuut teatri etendused

Toom-Kooli tn 13, Kesklinna linnaosa, Tallinn
24.04.2022

Tuntud klounipaar Piip ja Tuut on üle-eestilisel tuuril, et rõõmustada oma etendustega nii uusi kui vanu sõpru. Etendused pakuvad palju rõõmu mitte vaid lastele, aga ka täiskasvanuile.

By |24 apr. 2022|Piip ja Tuut teatri etendused kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus ”Kuni ta suri”

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänav 2a, Rakvere
02.05.2023

Autor Nadežda Ptuškina  Lavastaja ja muusikaline kujundaja Peeter Raudsepp Kunstnik Lilja Blumenfeld Osades  Ülle Kaljuste (Eesti Draamateater), Ülle Lichtfeldt, Eduard Salmistu, Anneli Rahkema Koomiline lavalugu parimate vene komöödiate vaimus, milles inimlik narrus ja õrnus kohtuvad raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Kumbki neist ei aima, et nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees. Algab romantiline eksituste ja pettuste komöödia.

By |20 okt. 2021|Rakvere Teatri lavastus ”Kuni ta suri” kommenteerimine on välja lülitatud

Piip ja Tuut teatri etendused

Toom-Kooli tn 13, Kesklinna linnaosa, Tallinn
29.05.2021

By |17 mai 2021|Piip ja Tuut teatri etendused kommenteerimine on välja lülitatud

ILMA SINUTA

Vabaduse väljak 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn
16.11.2020

Autor Florian Zeller Lavastaja Peeter Raudsepp Osades Ülle Lichtfeldt, Jaune Kimmel, Peeter Raudsepp, Eduard SalmistuAutokatastroof enne Vahemere äärde jõudmist... Hukkunud kirjaniku pooleli jäänud näidend, milles paljastub saladus.. Või on see ainult erootiline fantaasia?.. Kired, pooltõed, mälestused.. Kirjaniku naine, kes otsib tõde mehe armastuse kohta, tõde enda kohta... Öine Pariis.. Meri. Teater. Mäng. Tunnustatud prantsuse kaasaegse näitekirjaniku Florian Zelleri "Ilma sinuta" on detektiivse süžeega draama, millest kujuneb ühe naise poeetiline rännak armastuse ja vihkamise lätete juurde.  

By |08 sept. 2020|ILMA SINUTA kommenteerimine on välja lülitatud

Birgiti, Tanja ja Mihkel Mattiseni piknikukontsert

Pirita tee 56, Kesklinna linnaosa, Tallinn
31.07.2020

Head sõbrad Birgit, Tanja ja Mihkel ootavad teid piknikul oma toredate lugude ja mõnusate juttudega. Kuigi koos musitseeritakse ju ka koos ansamblis The Swingers, siis sel korral otsustati suvel teie ette astuda väiksema koosseisuga. Saab kuulda põhiliselt eestikeelset muusikat, nii eesti rahva lemmiklugusid läbi aegade kui ka suuremaid hitte kõigi artistide enda repertuaarist. Kes teab, aga Mihkel on lubanud lisaks klaverimängule ka üle mitme aasta mõned lood ise laulda. Mida täpsemalt, jäägu juba üllatuseks!Võta kaasa oma piknikukorv ja tule meiega piknikule!

By |15 juuni 2020|Birgiti, Tanja ja Mihkel Mattiseni piknikukontsert kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top