Jõgeva linn

Improteater IMPEERIUM laval koos Üllas Saaremäega ehk koomiliste sketšide õhtu Jõgeval

Turu tänav 2a, Jõgeva linn, Jõgeva vald
08.02.2024

Improteater IMPEERIUM on 10-aastane! Juubelituuri käigus toome improrõõmu, spontaansust ja naeru üle Eesti. Peatus - Jõgeva!Improteater IMPEERIUM mängib etendusi armastatud eesti näitlejatega. Toome Jõgevale endaga kaasa ka Üllar Saaremäe.. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Etendus sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale. Millal Sina viimati südamest naersid?

By |29 jaan. 2024|Improteater IMPEERIUM laval koos Üllas Saaremäega ehk koomiliste sketšide õhtu Jõgeval kommenteerimine on välja lülitatud

Ööklubi Saekaater sünnipäevapidu

Jaama tänav 1d, Jõgeva linn, Jõgeva vald
22.12.2023

Ööklubi Saekaater tähistab oma esimest sünnipäeva suurejoonelise peoga!  Meil on rõõm teatada, et lavale astub võrratu laulja BEATRICE, kelle kaasahaarav esitus ja kaunis hääl loovad unustamatu õhkkonna! Lisaks panevad meie peo särama ka kaunid tantsutüdrukud, kes pakuvad suurepärast lavashow´d! Peoõhtut soojendab ja hoiab meid rütmides DJ Martin Kõrvel, kelle valitud muusika paneb meie peo südame kiiremini põksuma!

By |22 dets. 2023|Ööklubi Saekaater sünnipäevapidu kommenteerimine on välja lülitatud

Kauka jumal / VAT Teater

Aia tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald
12.10.2023

KAUKA JUMAL Money meest ei riku Autor: August Kitzberg Lavastaja: Margo Teder Dramaturg: Mihkel Seeder Kunstnik: Pille Jänes Helilooja: Ann-Lisett Rebane Valguskunstnik: Sander Põllu Osades: Indrek Taalmaa, Elina Reinold, Karolin Jürise, Ago Soots, Meelis Põdersoo Mogri-Märt on tähtis mees. Igaüks on tänu temale tööd saanud või temalt raha laenanud. Terve kogukond sõltub temast. Ja Mogri-Märt teab seda hästi. Märt on mees, kes on end rasketest oludest läbi murdnud ja haljale oksale pärale jõudnud ning ta tahab samasugust õnnelikku saatust oma lastele. Edu võti peitub rahas. Märt teab, et elada saab ilma sugulase, sõbra, kuradi või jumalata, aga ilma rahata ei [...]

By |12 okt. 2023|Kauka jumal / VAT Teater kommenteerimine on välja lülitatud

Rakvere Teatri lavastus “Vallatud võtted”

Aia tänav 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald
01.12.2023

Autor Norm Foster  Lavastaja Peeter Tammearu Osades Silja Miks, Tuuli Maarja Põldma, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Eduard Salmistu Kui keskealine abielupaar ja nende sõber avastavad end ühtäkki ilma tööta, tundub tulevik tume. Ent juhuse tahtel toob videolaenutuse külastus kaasa õnneliku mõttevälgatuse. Kuna häda ei anna häbeneda, võetakse appi leidlik lahendus, millest korralikud inimesed muidu kaarega mööda käiksid...Eestiski populaarse kanada komöödiakirjaniku kelmikas lustilugu videokassettide ajastust asetab tegelased majanduslikku kitsikusse, mis tuttav paljudele.

By |25 juuni 2023|Rakvere Teatri lavastus “Vallatud võtted” kommenteerimine on välja lülitatud

Ööklubi Saekaater

Ööklubi Saekaater on rajatud vanasse tööstushoonesse, kus tegutses kunagi katlamaja ja saekaater.  Saekaater on populaarne ööklubi Jõgeva linnas, mis meelitab pidutsejaid läbi aasta toimuvate erinevate klubi-ja suurüritustega. Klubisaalis kõlavad alati garanteeritult maailma topp klubihitid. DJ´d mängivad vastavalt peoteemadele erinevas stiilis muusikat. Baar pakub parimaid suviseid kokteile igale maitsele.

By |07 mai 2023|Ööklubi Saekaater kommenteerimine on välja lülitatud

Jõgeva jõulujooks

Aia tänav, Jõgeva linn, Jõgeva vald
11.12.2022

10.00 võistluskeskuse avamine Virtus spordihoone ees 10.00-11.50 stardimaterjalide väljastamine  10.00-11.30 kohapealne registreerimine 12.00 jooksu ja kepikõndijate start - 10 km. 12.15 päkapikujooks lastele 14.00 autasustamine

By |18 nov. 2022|Jõgeva jõulujooks kommenteerimine on välja lülitatud

Villa eriseanss – kohtumine saatetegijatega

Aia tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald
07.10.2022

“Villa” on Eesti kuumim uus reality, kus grupp noori ja vallalisi kolib kuuks ajaks Vahemereäärsesse luksusvillasse, et võistelda 30 tuhande euro nimel, veeta oma elu parim suvi ja miks mitte - leida oma eluarmastus.

By |05 okt. 2022|Villa eriseanss – kohtumine saatetegijatega kommenteerimine on välja lülitatud

Kimmo, Inka ja Saana Pohjonen / XI Rahvusvaheise akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestival

Aia tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald
09.10.2022

9. oktoobrist kuni 15. oktoobrini toimub Jõgeva vallas XI Rahvusvaheline akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestival. Selle festivali avab Soome akordionilegend Kimmo Pohjonen, kes on lavadel olnud juba üle 40 aasta, tehes muusikat alates folgist roki ja klassikalise muusikani välja ning lummates kuulajaid omapäraste meloodiate ja lavalise show`ga. Lisaks Kimmole on laval ka tema kaks tütart: Inka Pohjonen (kitarr, elektroonika, vokaal) ja Saana Pohjonen (trummid, vokaal).

By |06 sept. 2022|Kimmo, Inka ja Saana Pohjonen / XI Rahvusvaheise akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestival kommenteerimine on välja lülitatud

Betti Alveri muuseumi seminariruum

Betti Alveri muuseumil on õdus kammerlik saal, kus vahetuvad kunsti- ja fotonäitused, korraldame kontserte ja etendusi. Pakume ka võimalust registreerida abielusid ja rentida saali koolitusteks. Saal on sobiv nii 20 kui ka 60 - 70 inimese jaoks, vaheseinte abil saab selle jagada kuni 3 osaks. Rendime ruume T–R kell 10–17, L kell 10–14 15 eurot/ tund T–R kell 17–22, L kell 14–22 18 eurot/ tund P–E, riiklikel pühadel 22 eurot/ tundja konverentsitehnikat (videoprojektor, aktiivkõlarid). Aitame katta ka kohvilaua (kohv, tee, vesi, küpsised), vastavalt teie soovidele.

By |05 sept. 2022|Betti Alveri muuseumi seminariruum kommenteerimine on välja lülitatud

Ajast aega festival ja Vanavara laat

Tallinna maantee 15, Jõgeva linn, Jõgeva vald
17.07.2022

Jõgewa Militaarmuuseumi platsil mängitakse maha meeleolukas ja tõetruu näidislahing Põhjasõja ja I Maailmasõja ainetel. Etendused kell 12:00 ja 13:00.Tule vaata tulist näitemängu. Samas toimub ka vanavara laat, kus kaubeldakse vanavaraga ja kõige muu põnevaga.

By |08 juuni 2022|Ajast aega festival ja Vanavara laat kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top