Änkküla

Kontsert-õhtusöök Mokko Maahotellis – Duo Kaspar Uljas & Radboud van Geldre

2, Änkküla, Jõgeva vald
14.05.2022

4. mail 2022 toimub Mokko Maahotellis kevadine kontsert-õhtusöök. Mokko põlistalu väravad iluaia ja aiakohviku külastamiseks avanevad kell 15.00. * Algusega kell 17 musitseerib imeline duo Kaspar Uljas & Radboud van Geldre * Kontserdile järgneb kolmekäiguline õhtusöök. * Kell 20 järgneb samas milonga  - TDJ Henry Viiret. Muusikutest: Radboud ja Kaspar kohtusid viis aastat tagasi Rotterdami konservatooriumis (Codarts), õppides argentiina tango osakonna magistrantuuris. Nad on koos musitseerinud nii Hollandi tango orkestris Gran Orquesta Típica OTRA kui ka väiksemates projektides Hollandis ja Belgias. Tänu heale sõprusele ja sarnasele muusikalisele sünergiale, on Kaspar ja Radboud viimased kolm aastat keskendunud bandooniumi ja viiuli duole. [...]

By |28 apr. 2022|Kontsert-õhtusöök Mokko Maahotellis – Duo Kaspar Uljas & Radboud van Geldre kommenteerimine on välja lülitatud

Udu talu paadirent

Udu talus, Kuremaa järve kaldal Jõgevamaal pakume paadirenti. Rentida saab nii aerupaate, kui ka mootorpaati (tutvu hindadega kodulehel). Kuna Kuremaa järv on piisavalt kalarikas, siis laenutame soovijatele ka kalastustarbeid. Ning pärast võimalus ka kala ära suitsutada. Peale paadisõitu ja kalapüüki on külastajatel võimalus puhkekeskuse alal pidada pikniku ning pere ja seltskonnaga mõnusalt aega veeta!

By |17 aug. 2021|Udu talu paadirent kommenteerimine on välja lülitatud

Udu talu parvsaun “Romantika parveke”

Udu talu parvsaun kutsub kõiki romantikuid veetma ööd nende parvsaunal Kuremaa järvel. Parvsaunal olemas soome saun, väikene kööginurgake, magamisnurgake, grill ja istumine. Meilt saate laenutada ka kalapüügivarustust. Kui terveks ööks ei ole soovi, siis võib veeta ka päeva. Pakume soovijatele ka tervet romantikapaketti.

By |17 aug. 2021|Udu talu parvsaun “Romantika parveke” kommenteerimine on välja lülitatud

Mokko Külalistemaja seminariruumid

Koolituseks peamaja kaks saali (120 ja 50 m2) - vastavalt kliendi vajadustele kasutame ühte konverentsiruumina ja teist söögisaalina. Laudade paigutus vastavalt kliendi soovile, grupitööks eraldi ruumid. Osalejaid inspireeriv rahulik, kaunis ja vaikne keskkond. Majutus 15-s  kõigi mugavustega ruumikas toas. Õhtuks kaminaruumi ja terrassiga puuküttega saun tiigi kaldal. Toitlustamise näidispakett: saabumiseine, 4 kohvipausi, 2 lõunat, 1 õhtusöök, saunasnäkid. Toitlustuse paketi paneme kokku vastavalt  teie soovidele.

By |18 juuni 2020|Mokko Külalistemaja seminariruumid kommenteerimine on välja lülitatud

Mokko Maahotell

Mokko sobib neile, kes armastavad loodust, vaikust ja rahu. Majutame üksikturiste, peresid ja gruppe kuni 35 inimeseni. Pakume võimalust korraldada üritus või koolitus omaette, segamatult muude külaliste poolt. Majutame viies eraldi majas: peamajas on kõigi mugavustega kaks sviiti ja kaks 2-in.  tuba, uues aidamajas kuus 2-in.  tuba,  tiigi ääres kaminaruumiga saunamajas  kaks magamistuba kuni 6 in. ja õuemajas kuni 4 in, vana aidamaja kahes kambris (aprillist oktoobrini) kuni 6 inimest. 

By |08 juuni 2020|Mokko Maahotell kommenteerimine on välja lülitatud

Udu talu

Udu talu on kena puhkekompleks Kuremaa järve kaldal. Ajalooline Palamuse ja Kuremaa loss jäävad vaid mõne kilomeetri kaugusele. Ideaalne koht pulmade korraldamiseks, peomaja ja majutus 100-le inimesele. Tänaseks on külastajate jaoks valminud 12 kämpingut, saun, suur peomaja,  katusealused, 2 mugavat peremaja,  ning lastenurk (mängumaja, kiiged jms).  Võimalus on rentida 2  saunamaja, millel on kööginurk ja mille ülemisel korrusel saavad magada 12  ja 19  inimest. Võimalus laenutada paate ning käia kalal Kuremaa järvel. Suur parkla karavanidele koos teenindusega!

By |08 juuni 2020|Udu talu kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top