Voore Puhkekeskus on üks Eesti suuremaid maapiirkonna puhke- ja konverentsikeskusi aastaringse majutusvõimalusega. 

Puhkekeskuse omapäraks ja eeliseks on Vooremaa puhas maaliline loodus, unikaalne vooreline maastik ning asukoht privaatses kohas. Pakume erineval tasemel majutust, kokku 134 voodikohta ja 28 kohta voodimadratsitel.
Lisaks majutusele saate meie juures pidada oma tähtsündmusi või kokkutulekuid. Pakume peosaale nii sisetingimustes kui suvel varikatuste all.

Kontakt

Telefon +372 7730336
Mobiil +372 5126037
E-mail info@voorepuhkekeskus.ee
Facebook https://www.facebook.com/Voore-Puhkekeskus-132467533474933/
Koduleht http://www.voorepuhkekeskus.ee/en
Asukoht Voore küla, Mustvee vald

Omadused

Avalik, Baar/kohvik, Booking.com, Buss, Dušš, Ekskursioonibussiga, Haagissuvila/karavani parkla, Haljastatud õueala, Hommikusöök hinnas, Hommikusöök lisatasu eest, Internet, Internet wifi, Juurdepääsutee kõvakattega, Kaardimakse ja sularahas, Kööginurk toas, Külalistemaja, Külmutuskapp, Laste mänguväljak, Lastemenüü, Lastetoolid, Lemmikloomad lubatud, Lisavoodi võimalus, Lõkkeplats/grill, Majutus, Näita jagamise riba, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Peretoad, Puhkeala/piknikuplats, Puhkeruum, Restoran, Saun, Seminariruum, Sõiduautoga, Spordiväljak, Supluskoht, Telefon, Teler puhkeruumis, Teler toas, Telkimisala, Toad kokku, Toitlustamine ettetellimisel, Ühistranspordiga, Ujumisbassein, Väliterrass, Veekeetja, Viidastatud või tähistatud, Voodikohad, WIFI

Asukoht