Kalevipoja muuseumi kõrval olev korvpalliplats muutub talvel uisuväljaks, mida saab kasutada 24/7. Kui sul uiske endal pole, siis saab uiske muuseumist laenutada K-P kell 10-17:00.

Meie väljakul uisutamine sõltub ilmast ja jääoludest, sel põhjusel oleks kõige parem ette helistada ja uurida jää olukorda. Uisuplatsi ääres põlevad tuled, mis valgustavad õdusalt ka õhtupimeduses. 

Uisutamine võib olla ka üks osa sünnipäevast / peost. Ettetellimisel saab ka toitlustust korraldada ja rahvamaja või muuseumi ruume rentida. Lisaks saab talvel lume korral kelgutada ja tuubiga sõita.

Kontakt

Mobiil +372 58866805
E-mail info@kalevipojakoda.ee
Facebook https://www.facebook.com/kalevipojakoda
Koduleht https://www.kalevipojakoda.ee/et?om
Asukoht Kääpa küla, Mustvee vald

Omadused

Aktiivne puhkus ja seiklus, Avalik, Buss, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Inglise keel, Juurdepääsutee kõvakattega, Luban kasutajatel tellimust esitada, Maksimaalne osalejate arv, Minimaalne osalejate arv, Näita jagamise riba, Objekti valgustus, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Sobib lastele, Sõiduautoga, Talverõõmud, Ühistranspordiga, Varustus lastele, Varustus täiskasvanutele, Varustuse rent täiskasvanutele, Vene keel, Viidastatud või tähistatud

Asukoht