Tiirikojal on võimalik peatuda hubases puhkemajas, lisaks pakume toitlustust ja seminariruumi ning sauna kasutamisvõimalust.
Meie asukoht Peipsi järve ääres pakub hulgaliselt erinevaid vabaaja veetmise võimalusi nii lastele kui suurtele veearmastajatele. Lastele on piisavalt madalat vett, kus on turvaline sulistada või kasutada erinevaid veesõidukeid.
Sobime nii läbisõitjale öömajaks, romantiliseks lõkkeõhtuks kallimaga, rahulikuks ja privaatseks puhkepaigaks peredele või väiksemale rühmale koolituseks.

Kontakt

Mobiil +372 5042180
E-mail info@tiirikoja.ee
Koduleht http://www.tiirikoja.ee
Asukoht Vilusi küla, Mustvee vald

Omadused

Ainult sularaha, Avalik, Buss, Ekskursioonibussiga, Haagissuvila/karavani parkla, Haljastatud õueala, Internet wifi, Juurdepääsutee kõvakattega, Kahekohaline kahe voodiga, Kahekohaline laia voodiga, Külmutuskapp, Laste mänguväljak, Lõkkeplats/grill, Luban kasutajatel tellimust esitada, Majutus, Näita jagamise riba, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Pesumasin, Puhkemaja, Puhkeruum, Sõiduautoga, Spordiväljak, Spordivarustuse rent, Supluskoht, Teler puhkeruumis, Telkimisala, Toad kokku, Toitlustamine ettetellimisel, Ühistranspordiga, Viidastatud või tähistatud, Voodikohad, WIFI

Asukoht