Sunwell Farmi toad on mugavad ja hubased, inspireeritud helgest ning rahulikust skandinaavia stiilist.
Kohapeal tasuta WiFi, laua- ja pallimängud, grilli ja väliköögi kasutus, kaunid vaated, värske õhk ning rahu ja vaikus. Rentida saab suitsuahju, soome sauna, jalgrattaid, kanuusid ja glämpingtelke.
Endla Looduskaitseala veeteed, järved, matkarajad, vaatetornid ja rabad vahetus läheduses. Ujumiseks sobib suurepäraselt uue silla ja lastebasseiniga järv, mis asub 3 km kaugusel.

Kontakt

Mobiil +372 5140058
E-mail sunwellfarm@gmail.com
Facebook https://www.facebook.com/sunwellfarm/
Koduleht http://sunwellfarm.ee
Asukoht Nurga, Kärde küla, Jõgeva vald

Omadused

Ainult sularaha, Avalik, Booking.com, Buss, Ekskursioonibussiga, Haagissuvila/karavani parkla, Haljastatud õueala, Hommikusöök lisatasu eest, Internet wifi, Jalgrattarent, Juurdepääsutee kõvakattega, Kämpingumajade arv, Kodumajutus, Kohtade arv ühes kämpingumajas alates, Köögi kasutamise võimalus, Külmutuskapp, Lisavoodi võimalus, Lõkkeplats/grill, Majutus, Näita jagamise riba, Parkimine tasuta, Peretoad, Pesumasin, Puhkeküla, karavanid, Puhkeruum, Rong, Saun, Seminariruum, Sõiduautoga, Spordivarustuse rent, Teler puhkeruumis, Telgi rent, Toitlustamine ettetellimisel, Transfeer, Turismitalu, Ühistranspordiga, Üldkasutatavad olme- ja hügieeniruumid, Väliterrass, Viidastatud või tähistatud, Voodikohad, WC, WIFI

Asukoht