Saare Järve puhkemaja sobib neile, kes armastavad loodust, privaatsust, vaikust ja rahu. Majake asub suure maantee äärest kilomeetri kaugusel metsa ääres, järve kaldal.
Eriti sobib koht väiksemale seltskonnale või väikefirmale, kes saavad siin korraldada ürituse, matka või koolituse. Samuti sobib perele, kes hindavad puhkust linnakärast eemal. Päevi saab veeta – matkates, kalastades, ujudes või lähi ümbruses ringi sõites, et külastada huvitavaid muuseume ning kultuurisündmusi.
 

Kontakt

Mobiil +372 5220889
E-mail marge.puuraid@gmail.com
Facebook https://www.facebook.com/saarejarv/
Asukoht Saarjärve küla, Mustvee vald

Omadused

Allergikute toad, Avalik, Buss, Dušš, Ekskursioonibussiga, Haljastatud õueala, Juurdepääsutee kõvakattega, Köögi kasutamise võimalus, Külalistemaja, Külmutuskapp, Lemmikloomad lubatud, Lisavoodi võimalus, Lõkkeplats/grill, Luban kasutajatel tellimust esitada, Majade arv kokku, Majutus, Näita jagamise riba, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Puhkeala/piknikuplats, Puhkemaja, Puhkeruum, Saun, Seminariruum, Sõiduautoga, Supluskoht, Telkimisala, Toad kokku, Toitlustamine ettetellimisel, Turismitalu, Üldkasutatavad olme- ja hügieeniruumid, Väliterrass, Viidastatud või tähistatud, Voodikohad, Voodikohtade arv talvel, Voodikohti majas, Voodipesu

Asukoht