Põltsamaa Suvelõpupidu toimub lossihoovis reede õhtul, 27. augustil!
Sissepääs avaneb kell 18.00 ning kontsertide algus kell 20.00Vastavalt EV valitsuse korraldusele toimub ürituse pääslas nakkusohutuse kontroll. Palume peole tulles kaasa võtta Covid-19 tõend. Peol saavad osaleda üksnes vaktsineeritud, Covid-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed.
Kuni 18-aastastele (k.a) ei ole vaktsineerimispassi esitamine ega testimine nõutav! Sissepääs dokumendi alusel!
Decora ehituspoe kõrval olevas parklas on võimalik testida. Antigeeni kiirtest maksab 8EUR
Legendaarne ansambel Smilers eesotsas Hendrik Sal-Salleriga alustab kell 20.00. 2021. aasta suvehitt “Tee mis sa tahad”, annab aimu sellest, et kõik on võimalik ja isegi astronaudid on oodatud Põltsamaale!

Seejärel võtab ohjad enda kätte Jaagup Kreem. Öeldakse, et “kaks ei jää kolmandata” ning nüüd on see käes. Terminaator lõpetab lossihoovis suve juba kolmandat korda ja on, mida oodata. Võtame üheskoos terviseks ja põhjani, et kunagi see öö ei ununeks!

Kell 23.00 astub lavale juubilar, kes on eestlasi hullutanud juba viis aastat! Ootame põnevusega, mida 5Miinust pakub seekord Põltsamaa publikule. Üks on aga kindel: “Mina ei tea Su nime, Sinu külm käsi mu pükste sees, paaristõukega minna, ja terve talv on Meil veel ees”.

DJ Simon Jay on salvestanud parimad hitid, et meeleolu oleks ülev ja alates südaööst jätkub öödisco!

PROGRAMM
18.00 SISSEPÄÄS AVATUD
20.00 SMILERS
21.45 TERMINAATOR
23.00 5MIINUST
00.00 ÖÖDISCO – DJ Simon Jay
02.00 PEO LÕPP
Ürituse toimumise õhtul maksab pilet kohapeal 20 €
Pensionäridele (kehtib pensionitunnistuse ettenäitamisel) 15 €
Kuni 12-aastastele lastele on sissepääs TASUTA Soodushinnaga piletid osta Piletilevist!
Käepael maksab 5 € (võimaldab liikuda peokohast välja ning uuesti sisse, ostmata uut piletit) Kohapeal on maksevahendiks sularaha ning pangakaart.
Kohal on toitlustus ja baarid serveerivad jahutavaid kokteile. Lastele on avatud batuudiala ning julgeid lennutab taevasse katapult!
Sissepääs avaneb kell 18.00 ning peo lõpp on kell 02.00
Peopaigast välja ning sisse liikumiseks ilma uut piletit ostmata on kohapeal võimalik soetada 5-eurone käepael! Kohtume juba 27. augustil Põltsamaal!