Peipsi Romantika paneb muusikast helisema suvise Peipsi. Kahel õhtul toimuvad mõnusad vabaõhukontserdid Jõgevamaal Kasepää laululaval Peipsi kaldal, kus astuvad üles ansambel Smilers, Avinurme Puhkpilliorkester, Maarja-Liis Ilus, Marko Matvere ja Rein Rannap koos ansambliga. Peipsi Romantika 2021 AJAKAVA R. 16.07.2021  20:00 Avinurme PuhkpilliorkesterAvinurme puhkpilliorkester on tuntud ja hinnatud nii oma koduvallas Mustvees kui ka väljaspool seda. Head koostööd on pasunapoisid teinud ERSO-ga ja EMA-ga. See on andnud orkestrile
võimaluse mängida koos professionaalsete muusikutega. Avinurme Puhkpilliorkestri kavas on kõik maailma parimad lood. Väga palju Prantsuse muusikat, kuid ka Ladina-Ameerika lugusid. Ekslusiivselt mängib orkester Peipsi Romantikal ka ühe Smilersi loo. 21:00 SMILERSLegendaarne ansambel Smilers annab Peipsi Romantika raames unustamatu akustilise kontserdi.
Smilers on nii kuulus bänd, et teda eriliselt tutvustada pole vaja. On ju nende laulude saatel üles kasvanud terve põlvkond ja rohkemgi veel.
Lisaks heale muusikale pakutakse alal värskendavaid suviseid kokteile absoluutselt igale maitsele.
Teil ei jää muud üle kui kammida soengud, panna selga enda uhkeimad rõivad, võtta kaasa parimad sõbrad ja tulla kohale.

Laval:
Hendrik Sal-Saller (vokaal, kitarr), Urmas Jaarman (basskitarr, taustavokaal), Erko Laurimaa (soolokitarr), Raido Kurri (trummid) ja Mikko Saira (klahvpillid). L. 17.07.2021 20:00 MAARJA, MATVERE ja RANNAP ansambliga.
Kes meist ei teaks võrratu pianisti ja helilooja Rein Rannapi tuntumaid laule „Suudlus läbi jäätunud klaasi“, „Eesti muld ja eesti süda“, „Raagus sõnad“, „Nii vaikseks kõik on jäänud“, „Vana vaksal“, „Kel on laulud laulda“, „Rahu“ ja palud teised. Suur osa neist on kuulsaks lauldud legendaarse ansambli Ruja poolt, mille koosseisus Rannap omal ajal musitseeris ja kes sel aastal tähistab ka enda 50. juubelit! Saame kokku ja naudime neid imelisi laule taas!

Laval:
Maarja-Liis Ilus (vokaal), Marko Matvere (vokaal), Rein Rannap (klahvpillid), Peedu Kass (bass), Reigo Ahven (löökpillid) ja Johannes Laas (kitarr). Lisaks väga heale muusikale naudime maitsvaid toite ja jooke. Lapsi rõõmustavad miniloomaaed ja ponid. Mõlemal õhtul süütame rannas ka traditsiooniliselt uhke lõkke.                       Kohtumiseni suvise Peipsi ääres!

Vaata lisa Facebookist – www.facebook.com/peipsiromantika