Palamuse ajalooline kihelkonnakoolimaja on külastajatele nüüd avatud täies mahus nõnda nagu see 1895. aastal välja võis näha.

Seal on “Kevade” filmist tuttav klassiruum ning ka köstri eluruumid. Muuseumi süda asub värskelt valminud peamajas, kus asuvad ka õppeklass ja meisterdamisruum. Peamaja püsinäitus on mõeldud kogu perele, kajastades läbi “Kevade” Eesti kihelkonnakoolide ajalugu. Kogu maja tutvustav tekst on “tootsilikus” võtmes: saab õppida viiulimängu, püüda Lati Paci ja sorida Tootsi taskutes! Samuti saab põgusalt tutvuda „Kevade“ filmi tegemisega ning selle mõjuga Eesti kultuurile. 
 
 

Kontakt

Telefon +372 7760514
E-mail info@palamusemuuseum.ee
Facebook https://www.facebook.com/Palamuse-muuseum-168475993184663/?fref=ts
Koduleht https://palamusemuuseum.ee/lv/
Asukoht Köstri allee 3, Palamuse alevik, Jõgeva vald

Omadused

Ainult sularaha, Audiogiid, Avalik, Buss, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Inglise keel, Juurdepääsutee kõvakattega, Kaardimakse ja sularahas, Külastuskeskus, Kultuur ja ajalugu, Laste ekspositsioon, Luban kasutajatel tellimust esitada, Muuseumid ja galeriid, Näita jagamise riba, Näita objekti infokioski avalehel, Parkimine tasuta, Pere, Rong, Seminar, Sõiduautoga, Soome keel, Suveniirid, Tegevused lastele, Töötoad, Ühistranspordiga, Vene keel, Viidastatud või tähistatud, WIFI

Asukoht