Alam-Pedja on suurte soode, märgade metsade ja lammide ning looklevate jõgedega piirkond.
Oma varakevadisel matkal külastame põhiliselt kopra ja saarma elupaiku ning jälgime hanede rännet. Sügisel aga saab jälgida põdrapulma ja hirve värvikat mängu. Meie retkejuht juhendab teid matkal ning juhib tähelepanu põnevatele loodusnähtustele.
Kindlasti haarake kaasa ka fotokaamera, sest võimalus on teha hunnituid looduspilte! Riietuge vastavalt ilmaoludele ja aastaajale sobivalt.
Hunting Experience pakub kliendi soovil loodusmatku lisaks Alam-Pedjale ka muudes Eesti looma- ja linnurohketes paikades.
 

Kontakt

Mobiil +372 58024169
E-mail ingridojamaa@gmail.com
Facebook https://www.facebook.com/huntingexperience/
Koduleht https://www.huntingexperience.ee/
Asukoht Tõrve küla, Põltsamaa vald

Omadused

Avalik, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Hispaania keel, Inglise keel, Juurdepääsutee kõvakattega, Kestus (päeva), Läti keel, Loodus, Loodusvaatlus ja matkad matkajuhiga, Luban kasutajatel tellimust esitada, Maksimaalne osalejate arv, Minimaalne osalejate arv, Näita jagamise riba, Parkimine tasuta, Pikkus/distants (km), Puhkeala/piknikuplats, Rootsi keel, Saksa keel, Saun, Sõiduautoga, Soome keel, Telkimisala, Transport sihtkohta sisaldub hinnas, Varustus lastele, Varustus täiskasvanutele, Vene keel, Viidastatud või tähistatud

Asukoht