Seikluspark pakub põnevust ja väljakutset maa ja taeva vahel oma keha valitseda ja igaüks, kes nõus oma võimete piire katsetama, saab unustamatu elamuse osaliseks. Seikluspargi läbimisel meeskonnatööna arendatakse lisaks füüsilistele võimetele ka vastastikust usaldust ning teisi olulisi omadusi. Kõhklejaile kinnituseks, et kõikjal on nõu ja jõuga abistamas meie instruktor ning keegi ei jää üksi.
Oodatud on eriti õpilasgrupid ja sõpruskonnad, kellele pakume meeskonnatöö arendamist. Samas pakub madal seiklusrada palju põnevust neile, kes veel kõrgrajale ei pääse.
 

Kontakt

Telefon +372 58866805
Mobiil +372 5289500
E-mail info@kalevipojakoda.ee
Asukoht Kääpa küla, Mustvee vald

Omadused

Ainult sularaha, Aktiivne puhkus ja seiklus, Avalik, Buss, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Inglise keel, Instruktor, Isiklik broneerimiskeskkond, Juurdepääsutee kõvakattega, Luban kasutajatel tellimust esitada, Närvikõdi, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Pere, Puhkeala/piknikuplats, Riietus- ja olmeruumid, Sobib lastele, Sõiduautoga, Tegevused lastele, Turvavarustus, Ühistranspordiga, Varustus lastele, Varustus täiskasvanutele, Vene keel, Viidastatud või tähistatud

Asukoht