Avinurme Puiduait on puidukäsitöö kodu. Puiduaidas saad oma käteosavust proovida ning osaleda erinevates õpitubades, kus õpetatakse korvipunumist, viltimist, koduleiva küpsetamist, küünalde meisterdamist, kalossidele maalimist jpm.
Puiduaida poes on Eesti kõige rikkalikum laastutoodete valik ning hulgaliselt saunatooteid ja puidust majapidamisnõusid.

Puiduaida hubases kohvikunurgas saab maitsta koduseid kooke ja pirukaid, iseküpsetatud leiba ning muud hääd-paremat. Eelneval kokkuleppel saame pakkuda toitlustust kuni 80-liikmelistele gruppidele.

Kontakt

Telefon +372 3397410
Mobiil +372 5275762
E-mail info@puiduait.ee
Facebook https://www.facebook.com/avinurmepuiduait/?fref=ts
Koduleht http://puiduait.ee/en/
Asukoht Võidu tänav 3, Avinurme alevik, Mustvee vald

Omadused

Avalik, Buss, Eesti keel, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Inglise keel, Inglise keel, Juurdepääsutee kõvakattega, Kaardimakse ja sularahas, Kultuur ja ajalugu, Kunsti ja käsitöö õpitoad, Luban kasutajatel tellimust esitada, Maksimaalne osalejate arv, Minimaalne osalejate arv, Muuseumid ja galeriid, Näita jagamise riba, Näita objekti infokioski avalehel, Parkimine tasuta, Peipsimaa, Pere, Puhkeala/piknikuplats, Seminar, Seminariruum, Sobib lastele, Sõiduautoga, Soome keel, Suveniirid, Ühistranspordiga, Vene keel, Vene keel, Viidastatud või tähistatud

Asukoht