Festival

Rääbisefestival

Sõpruse tänav, Tiheda küla, Mustvee vald
16.07.2023

V "Rääbisefestival" toimub Kasepää tänavkülas 16.juulil kell 10-17.  Au sees ja päeva kangelane on rääbis, tuge pakuvad teised Peipsi kalad ning kohalikud maitsed. On toidupakkujad, kalamüüjad, toidutootjad, väiketalud. Kvaliteetne kohalik toit. Päeva jooksul toimuvad erinevad õpitoad rääbisest ja  muusikaline programm, mis on festivalipääsme (5 €) sees.  Lapsed tasuta!  Lastele tasuta spinningu viskamise õpe. Miniloomaaed (eraldi tasu eest).  Liikluskorraldus ja parkimine juhendatud! 

By |15 juuni 2020|Rääbisefestival kommenteerimine on välja lülitatud

Peipsi Järvefestival

Lobotka küla, Setomaa vald
16.07.2023

Peipsi Järvefestival on mööda Peipsi sadamaid järve põhjaotsast lõunasse kulgev kultuuriüritus, mis näitab külalistele Peipsi järve tavapärasest põnevamal moel. Peipsi Järvefestivali saatelaevastik peatub iga päev uues sadamas, kus toimuvad Peipsi toitu, loodust ja veeohutust tutvustavad õpitoad ning värvikirev kultuuriprogramm. Maitseelamusi pakuvad Peipsimaa kohalikud toitlustajad, kes on tulnud tutvustama piirkonna toidukultuuri. Päeva lõpetuseks saavad külalised nautida meeliülendavat kontserti otse Peipsi kaldal.

By |15 juuni 2020|Peipsi Järvefestival kommenteerimine on välja lülitatud

Kalevipoja Kala- ja Veefestival

Sõpruse tänav, Tiheda küla, Mustvee vald
12.08.2023

Laadal kaubeldakse parimate kohalike põllu- ja aiasaadustega. Peipsi sibulat, kurki ja kala jätkub kõigile külalistele. Kohal kuulsamad käsitöökaupmehed ja parimad meelelahutajad. Lastele batuudid ja muud pöörased atraktsioonid ning tegevused. Õhtu lõpetab meeleolukas rahvapidu Kasepää laululaval, otse Peipsi järve kaldal!

By |13 veebr. 2023|Kalevipoja Kala- ja Veefestival kommenteerimine on välja lülitatud

Küüslaugufestival

Lossi tänav, Kuremaa alevik, Jõgeva vald
19.08.2023

15. Küüslaugufestival toimub sel aastal taas Kuremaal, Jõgeva maakonnas. Laadal müüakse eestimaist käsitööd ja toitu. Kindlasti ei puudu erinevates variatsioonides küüslaugu temaatilist kaupa. Samuti saadab päeva tihe kultuuriprogramm ning õpitoad. Tegemist peaks jaguma nii väiksele kui suurele, nii emale kui isale, nii vanaema kui vanaisale!

By |15 juuni 2020|Küüslaugufestival kommenteerimine on välja lülitatud

Peipsi Toidu Tänav 175 km

Mustvee linn, Mustvee vald
19.08.2023

VI Peipsi Toidu Tänav 175 km toimub 19.08- 20.08  Vasknarvast Saaboldani ning selle raames avatakse 175 km ulatuses 45 pop-up restorani, mis pakuvad roogasid  Peipsimaa puhtast toorainest, nii uuemas kui ka vanemas võtmes. Kõik kohad on lahti: 19.08 kell 11-21 ja 20.08 kell 11-17.  Restoranide kaart augustikuus.  Peipsi Toit on kõik see, mida piirkonnas kasvatatakse, mida annavad järv, metsad, põllud, rabad, sood. Mitmekülgne, erinevaid kultuure kaasav, traditsiooniline ja samas ka uus. Peamiseks väärtuseks siinsed inimesed, kes vääristoidu lauale toovad.             

By |15 juuni 2020|Peipsi Toidu Tänav 175 km kommenteerimine on välja lülitatud
Go to Top