WPark asub Põltsamaa vallas Kamari järvel.  WPargis on kokku 16 erinevat rajaelementi (kickers, sliders jms). Ringkaabel liigub päripäeva ja pakub sõidu- ning arenguvõimalust kõigile, alustajatest edasijõudnuteni. 
Lisaks ootab WPargis batuutidega veelinnak, kohviku ja saunadega puhkeala, rannajalgpalli ja -tennise ning võrkpalliplatsid ja varustuse laenutus.

Eesti esimene täismõõdus ringkaablipark koos 2.0 süsteemi, moodsa administratiivhoone, hubase kohviku ja kõige muu sinna juurde kuuluvaga asub kõigest 5 minutilise kõrvalepõike kaugusel Tallinn-Tartu maanteest.
Tule vaata järele!

Kontakt

Mobiil +372 56222304
E-mail info@wpark.ee
Facebook https://www.facebook.com/wpark.ee
Koduleht https://wpark.ee/en/
Asukoht Väike-Kamari küla, Põltsamaa vald

Omadused

Aktiivne puhkus ja seiklus, Avalik, Eesti keel, Ekskursioonibussiga, Inglise keel, Instruktor, Juurdepääsutee kõvakattega, Kestus (tundi), Ligipääs ratastooliga, Luban kasutajatel tellimust esitada, Maksimaalne osalejate arv, Minimaalne osalejate arv, Näita jagamise riba, Näita objekti infokioski avalehel, Parkimine tasuta, Riietus- ja olmeruumid, Saun, Sobib lastele, Sõiduautoga, Turvavarustus, Varustus lastele, Varustus täiskasvanutele, Veeseiklus, Vene keel, Viidastatud või tähistatud, WC

Asukoht